دانش آموزان انجمن اسلامی باید پرچم‌دار سوادرسانه ای باشند

دانش آموزان انجمن اسلامی باید پرچم‌دار سوادرسانه ای باشند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری در همایش اعضای هیئت مرکزی انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد اظهار داشت: دانش‌آموزان انجمن اسلامی باید پرچم‌دار سوادرسانه ای باشند و هم قوی باشند و هم بتوانند افراد دیگر را جذب کنند.

وی با اشاره به اینکه در فضای مجازی برنامه های بسیار خوب و تازه ای را می توان اجرا کرد، افزود: یکی از اقداماتی که باید همه دانش آموزان آن را جدی بگیرند، ارتقا سواد رسانه‌ای است زیرا بحث بسیار مهم و باارزشی است.

حاج علی‌اکبری ادامه داد: بسیاری از آسیب‌های جوانان در فضای مجازی به علت بی‌سوادی و کم‌سوادی رسانه‌ای است زیرا به ابعاد این مسئله به خوبی اشراف ندارند و به جای اینکه در این محیط صید داشته باشند، صید می‌شوند و این خطری است که احساس می‌شود.

نماینده رهبر معظم انقلاب در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با تأکید بر اینکه همکاری جمعی برای ارتقا نظام و انقلاب است، اظهار داشت: دانش آموزان انجمن اسلامی باید در مسئله قوت فکری و قوت قلبی توجه داشته و برای رسیدن به آن تلاش کنند چون مؤمن باید قوی القلب و ایمان محکم داشته باشد که این مسائل هم در جوانی شکل می‌گیرد.

حاج علی‌اکبری با اشاره به اینکه سهم دانش آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی از بیانیه گام دوم در درجه اول معنویت و اخلاق است، عنوان کرد: برای دوره سنی مقطع دبیرستان آنچه که حرف اول را می‌زند، قوت در اخلاق و معنویت و قوت فکری بر بنیان‌های فکری و بصیرتی است.

اخبار مرتبط

انتظار نماینده رهبر انقلاب از دانشگاه‌ها و مراکز علمی برای معرفی مکتب سردار سلیمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha