خدمات نیروهای کمیته انقلاب در دفاع از جمهوری اسلامی همیشه ماندگار خواهد ماند

خدمات نیروهای کمیته انقلاب در دفاع از جمهوری اسلامی همیشه ماندگار خواهد ماند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه، امروز در مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل کمیته‌های انقلاب اسلامی ‌در ارومیه، اظهار داشت: جانفشانی نیروهای کمیته انقلاب اسلامی ‌در دفاع از حریم نظام نوپای جمهوری اسلامی در اوایل انقلاب بسیار ویژه و ستودنی بود که این خدمات سال‌ها به یادگار خواهد ماند.

وی افزود: نیروهای این نهاد انقلابی بدون هیچ چشم‌داشتی در آن دوران مهم و سرنوشت‌ساز اسلحه به دست گرفتند و برای مقابله با دشمنان اعلام آمادگی کردند.

امام جمعه ارومیه عنوان کرد: این نیروهای مخلص، در دورانی که انقلاب اسلامی ‌با خطرات زیادی روبرو بود، از حریم انقلاب جانانه دفاع کردند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی بیان کرد: رشادت‌های مجاهد نستوه آذربایجان، مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ غلامرضا حسنی نیز در شکل‌گیری و مبارزات کمیته انقلاب اسلامی‌ در استان بسیار ستودنی است.

سردار مسعود خرم‌نیا فرمانده انتظامی‌آذربایجان‌غربی نیز در این آیین گفت: با فرمان تاریخی امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۷ کمیته‌های انقلاب اسلامی‌ برای ایجاد ساماندهی و امنیت در جامعه شکل گرفت و خدمات ارزنده‌ای در آن دوران انجام داد.

اخبار مرتبط

مشکلات اقتصادی تیشه به ریشه جامعه می‌زند

۲ هزار و ۸۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کرمان احداث شد

اشتغال‌زایی مددجویان اولویت کمیته امداد باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha