عملکرد برخی افراد نباید موجب خدشه به روح نظام شود

 عملکرد برخی افراد نباید موجب خدشه به روح نظام شود

به گزارش سراج24، مهرداد بذرپاش ظهر چهارشنبه در مراسم پایانی راهپیمایی نمادین موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن ری که در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: امروز با توجه به دستاوردهای علمی و نظامی موجود در کشور مشاهده می‌کنیم که سخن امام راحل که می‌فرمودند؛ «در کنار بلوک شرق و بلوک غرب قدرت دیگری به نام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است» محقق شده و با قدرت، پناهی برای آزادگان و مظلومان جهان محسوب می‌شود.

بذرپاش با تاکید بر حضور و حمایت‌های مردم از نظام گفت: امروز از افراد آگاهی که طاغوت و وقایع آن زمان را به خوبی لمس کرده اند توقع می‌رود که برای ۷۰ درصد جمعیت ایران که در حال حاضر متولدین پس از انقلاب هستند آن زمان و خفقان آن روزها را تبیین کنند و رسانه‌ها به این موارد بپردازند.

رئیس دیوان محاسبات کشور با انتقاد از اینکه ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی آن طور که شایسته است در مدارس و اماکن عمومی تبیین نشده بیان داشت: این کم کاری دستگاه‌های مختلف در برهه کنونی وظیفه دلسوزان نظام را دو چندان کرده که باید به روشنگری جوانان بپردازند.

وی عنوان داشت: گاهی اوقات دیده می‌شود عملکرد بد برخی مسئولان و فرزندانشان که جزئی از کالبد نظام است به نام کلیت نظام اسلامی ایران نوشته می‌شود در حالی که عملکرد افراد نباید موجب خدشه در روح نظام شود.

اخبار مرتبط

حاجی‌بابایی: مدیری که دنبال سرمایه است، باید از مسؤولیت نظام اسلامی خارج شود

دعایی: بابت چنین رئیس قوه قضائیه‌ای باید به نظام تبریک گفت

زندگی فاطمه بنت اسد (س) فیلم می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha