دشمن به دنبال احیای تفکر دنیا پرستی است

دشمن به دنبال احیای تفکر دنیا پرستی است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی در جمع نخبگان بسیجی تبریز در سالن مصلای امام خمینی (ره) اظهار داشت: ایجاد انحراف فکری یعنی تحریف حقیقت دین و انحراف عملی یعنی دنیاگرایی مسلمین، اقدامات طراحی شده دشمنان اسلام است.

وی افزود: در دوران ۱۰ ساله نبوت پیامبر (ص) پس از هجرت، تاریک‌ترین دوران تاریخی یهودیان رقم خورده است، آنها از هیچ حربه‌ای علیه اسلام و پیامبر(ص) فروگذار نکردند ولی به یکباره پس از رحلت رسول اکرم (ص) دیگر هیچ جنگی با مسلمین نکردند و گویی یک طرحی را برنامه‌ریزی کردند.

 حاجی‌صادقی اضافه کرد: شکست اسلام به دست خود مسلمین، طرح یهود پس از رحلت پیامبر اکرم (ص) تاکنون بوده است، برای این هدف شوم خود دو اقدام کردند که امروزه نیز صهیونیست نسبت به انقلاب اجرا می‌کند.

وی یادآور شد: اولین اقدام آنها بی‌بصیرتی، فاصله گرفتن از حقیقت دین و ترویج ظاهرنگری و پوسته‌نگری به دین است و القا این که دین‌داری بدون روحیه انقلابی و جهادی لازم است و باید بپذیریم که در برابر ظالم ایستادن هم جزئی از دین است.

حاجی‌صادقی بیان کرد: دشمن به دنبال احیای یک تفکر طالب دنیایی و ترجیح دادن دنیا به آخرت است و بدانید کسی که چنین تفکری داشته باشد در جبهه امام حسین (ع) نمی‌تواند باشد.

اخبار مرتبط

فراکسیون حزب‌الله: نمی‌گذاریم دشمن صهیونیستی به خواسته‌اش برسد

دولت انقلابی دست جریان نفوذ را قطع می‌کند

دشمن به دنبال ضربه زدن به اقتصاد است

0 نظر

ارسال نظر

capcha