رمز ماندگاری انقلاب، پیوند با ولایت و اسلام بوده است

رمز ماندگاری انقلاب، پیوند با ولایت و اسلام بوده است

به گزارش سراج24، حسین نوش آبادی نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی شامگاه سه‌شنبه در مراسم گرامیداشت جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جامع حضرت ولیعصر(عج) خیرآباد، اظهار کرد: چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به همه مردم قهرمان، مقام معظم رهبری و به همه عزیزانی که این شکوه پر عظمت واین انقلاب را خلق کردند، به ویژه شهدای سرافراز که جای آن‌ها امروز در جمع ما خالی است، تبریک عرض می‌کنم.

وی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند، شهید سلیمانی هیچ مکتبی جز مکتب اسلام و ولایت نداشت و حقیقتاً شهید سلیمانی در مکتب امام خمینی ذوب بود و به هیچ گروه و جریانی تعلق نداشت و این شهید والامقام به اسلام، انقلاب و ولایت متعلق و رمز ماندگاری ایشان در همین بود که خود را وقف کشور، انقلاب و مردم و امنیت کشور کرده و برای دفاع از این سرزمین، ملت و مسلمانان جهان مجاهدت کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهید سلیمانی یک شخصیت بین المللی بود که نه تنها ملت ایران بلکه جهان اسلام نسبت به این شهید والا احساس دِین دارند.

نوش آبادی بیان کرد: ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و ما همچنان شاهد، عظمت، اقتدار و شکوه این ملت هستیم و دنیا همچنان در برابر این ملت سر خضوع و تواضع را دارند.

وی تصریح کرد: رمز ماندگاری این ملت و تداوم انقلاب، پیوند با قرآن، اسلام، ولایت و آموزه‌های دینی و قرآنی است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مهم‌ترین عامل و ویژگی این انقلاب، برخواسته بودن و پیوستگی با انقلاب، اسلام و دین بوده که در طول تاریخ مشاهده می‌شود که سایر انقلاب‌های دیگر این ویژگی را نداشتند و نتوانستند دوام بیاورند.

نوش آبادی افزود: امروز پیشرفت‌های عظیمی را در عرصه‌های مختلف از جمله علمی، فناوری و بهداشتی و درمانی و سایر حوزه‌ها می‌بینیم که قابل درک است.

وی عنوان کرد: امروز در همه زمینه‌ها حرف برای گفتن داریم و نمونه بارز آن بحث تولید واکسن کرونا است که هم‌پا و در تراز با کشورهای دنیا پیشرفت و واکسن تولید کرده‌ایم و به سمت تولید انبوه آن حرکت می‌کنیم و اعلام کردند که در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال آینده ماهی ۱۴ میلیون دوز، جمهوری اسلامی واکسن کرونا تولید می‌کند و پنج کشور داوطلب خرید واکسن کرونا شده‌اند و این یعنی عزت، پیشرفت و استقلال ملت، امروز ایران اسلامی را سرافراز کرده است.

نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در پایان از سفر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در روز پنجشنبه به دیار ۱۵ خرداد خبر داد.

اخبار مرتبط

تقدیر از 42 سال خدمت صادقانه آیت‌الله شاهچراغی

ویدئو/ حجت الاسلام نخعی پور: واقعه ی غدیر کفار را نا امید کرد

بیانیه گام دوم، بهترین نقشه راه عملی انقلاب اسلامی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha