ویژه نامه دانشجویی چهلمین روز درگذشت آیت الله مصباح یزدی منتشر شد

ویژه نامه دانشجویی چهلمین روز درگذشت آیت الله مصباح یزدی منتشر شد

به گزارش سراج24، ویژه نامه چهلمین روز درگذشت آیت الله مصباح یزدی در فصلنامه "دانشجویان مستقل" منتشر شد. در این شماره دانشجویان مستقل، گفتگوها و یادداشت‌هایی از چهره‌های برجسته حوزه و دانشگاه منتشر شده است.

گفتگو با آیت الله اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری، مهدی گلشنی استاد فلسفه علم و دین، محمدحسین رجبی دوانی استاد تاریخ اسلام از مهمترین بخش‌های این ویژه نامه است.

همچنین علی مصباح یزدی، فرزند ارشد آیت الله محمدتقی مصباح یزدی، حجت الاسلام محمود محمدی عراقی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم، حسن رحیم پور ازغدی، حجت الاسلام پناهیان و حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در این فصلنامه به بررسی آرا و دیدگاه مرحوم مصباح یزدی در حوزه مختلف پرداخته اند.

این شماره «دانشجویان مستقل» با عنوان "این زمستان" و ۱۶ صفحه به چاپ رسیده و علاقه مندان می‌توانند نسخه مکتوب و الکترونیکی آن را از طریق شماره تلفن ۰۲۱-۸۸۸۲۹۲۷۵ و یا شماره همراه ۰۹۳۷۰۷۴۸۵۵۰ با قیمت ۵ هزار تومان خریداری کنند.

گفتنی است «دانشجویان مستقل» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی علی خضریان به صورت فصلنامه و با زمینه اجتماعی – سیاسی منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

پیام تسلیت سازمان فضای مجازی سراج به مناسبت درگذشت مرحوم محمدحسین فرج‌نژاد

ممانعت آیت الله مصباح یزدی از رواج گرایشات افراطی علمی و دینی

مراسم بزرگداشت و تجلیل از خدمات آیت‌الله مصباح یزدی برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha