هجمه‌های رسانه‌ای دشمن به نفع انقلاب و ایران به اتمام خواهد رسید

هجمه‌های رسانه‌ای دشمن به نفع انقلاب و ایران به اتمام خواهد رسید

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام احمد رضایی صبح سه شنبه در جلسه همکاران شاغل در مجموعه تبلیغات اسلامی با اشاره به بخش‌های مهم تاریخ انقلاب اسلامی اظهارکرد: رژیم پهلوی تلاش می‌کرد تا مرجعیت بعد از فوت مرحوم آیت‌الله بروجردی به خارج از کشور منتقل شده و در نجف بماند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بعد از این قضایا لایحه انجمن‌های ایالتی و ولایتی را به تصویب رساند، بیان‌کرد: در اینجا بود که امام (ره) به شدت با این لایحه مخالفت و نسبت به عواقب آن هشدار داد.

رضایی با اشاره به اینکه در این لایحه قید مسلمان بودن را برای انتخاب شوندگان برداشته و زمینه برای حضور بهائیان فراهم شد، ادامه‌داد: همچنین مسئولینی که انتخاب می‌شدند، لازم نبود حتماً براساس قرآن سوگند یاد کنند.

وی با بیان اینکه چنین لایحه‌ای برای مردم یک کشور اسلامی و شیعی بسیار ناپسند بود، افزود: این موضوع آغاز انقلاب اسلامی بود که تا سال ۵۷ ادامه داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با توصیه به جوانان برای مطالعه تاریخ و خاطرات درباریان شاه و رژیم پهلوی گفت: با مطالعه این خاطرات درمی‌یابیم که شرایط کشور از نظر فرهنگی و اجتماعی در چه وضعیتی قرار داشت.

رضایی با بیان اینکه امام (ره) در یکی از انتقادات خود به رژیم پهلوی در سخنرانی در بهشت زهرا بیان کردند که چرا در ایران تعداد شراب فروشی‌ها بیشتر از کتاب فروشی‌ها است، افزود: قبل از انقلاب از نظر فرهنگی در شرایط بسیار غیر قابل قبولی قرار داشتیم.

وی با تأکید بر اینکه فریاد امام علیه ظلم در جهان تأثیرگذاشت، گفت: قبل از امام (ره) چه کسی جرأت هجمه علیه آمریکا را داشت و ایشان سکوت علیه استبداد را شکست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه یکی از شاگردان حقیقی امام (ره) سردار شهید قاسم سلیمانی بود، اظهارکرد: اندیشه امام کاری کرد که یک جوان روستایی از توابع کرمان خود مکتب‌ساز شود.

رضایی بیان‌کرد: دشمن در بسیاری از مقاطع چون زمان فوت امام (ره) و فتنه‌های متعدد امید به آسیب و ضربه زدن به انقلاب را داشت ولی به اهداف خود نرسید.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و ضرورت مباحثه و مطالعه درباره مفاهیم موجود در این بیانیه گفت: یکی از مثال مهم و مورد تأکید در این بیانیه تمدن سازی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه عدالت‌خواهی از شعارهای اساسی انقلاب اسلامی بوده است، اظهارکرد: امروزه اگر در بسیاری از نقاط دنیا فریاد عدالت خواهی بلند شده است به تأسی از آرمان‌های ملت ایران است.

رضایی با اشاره به هجمه‌های رسانه‌های دشمن علیه ایران و انقلاب اسلامی یادآور شد: این هجمه‌ها در نهایت به نفع ایران تمام می‌شود چرا که اندیشمندان از خود خواهند پرسید که در این کشور چه اتفاقی رخ داده که این همه خبر در خصوص آن منتشر می‌شود.

وی گفت: باید کار را به صورت جهادی پیگیری کنیم و منتظر ابلاغیه‌ها و دستورالعمل‌های اداری نباشیم.

اخبار مرتبط

آیت الله سعیدی : دختران ایران اسلامی به برکت انقلاب جایگاه خود را بازیافتند

۵۲ درصد واحدهای روستایی نوسازی شده است

دادگاه متهم حادثه تروریستی حرم رضوی برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha