نایب رئیس مجلس درگذشت آیت اللّه ضیاء آبادی را تسلیت گفت

نایب رئیس مجلس درگذشت آیت اللّه ضیاء آبادی را تسلیت گفت

به گزارش سراج24، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت استاد اخلاق و عرفان آیت اللّه سیدمحمد ضیاء آبادی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

قال رسول اللّه (ص):

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَةِ.

ارتحال جانسوز آیت الله ضیاء آبادی، آن فقیه و مفسر وارسته و عالم و مجاهد عرصه جهاد که در طول فعالیت‌های خویش در مسیر حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشتند و در حوزه های علمیه نیز منشأ خدمات علمی فراوانی بودند به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، حوزه­‌های علمیه و بیت مکرم ایشان تسلیت می­ گویم و برای آن فقید سعید علو درجات، حشر با اهل بیت(سلام الله علیهم)، رحمت واسعه الهی و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان را از درگاه حضرت حق مسئلت دارم.

آن عالِم عامل، با مجاهدت مستمر در راستای صیانت و حراست از حریم آموزه‌های بلند دینی و اسلامی برآمد و با تأسی به سیره استاد خویش حضرت امام خمینی(ره)، تلاش در مسیر تحقّق اهداف نهضت اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی اهتمام نمود.

بی‌گمان آثار، برکات و نقش کم نظیر آن استاد برجسته و فقیه ربانی، به عنوان عالمی وارسته و بصیر در بسیاری از میادین مجاهدت علمی وعملی در قبل و بعد از انقلاب، در پیش برندگی انقلاب و صیانت از آرمان‌های متعالی اسلام عزیز همواره در بین مجاهدان و خدمتگزاران صدیق تاریخ انقلاب اسلامی همچون نگینی برجسته خواهد درخشید.

اخبار مرتبط

اولویت مجلس یازدهم توجه به اقتصاد و مسائل اجتماعی و فرهنگی است

تنها راه برون رفت کشور از مشکلات، نوسازی نظام حکمرانی است

قالیباف: ساخت موشک‌های بالستیک فراصوت دشمنان را نا امید کرد +ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha