ادای احترام سران عشایر بختیاری خوزستان به شهدای گمنام

ادای احترام سران عشایر بختیاری خوزستان به شهدای گمنام

به گزارش سراج24، جمعی از سران عشایر بختیاری خوزستان با حضور در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کردند.

اعضا گروه فرهنگی آسماری بختیاری خوزستان که به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در محل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان حضور یافتند ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس بر تجدید عهد پیمان با آرمان بلند شهدا و پیروی از ولایت مطلقه فقیه تاکید کردند و خواهان حضور همه جانبه اقشار مختلف مردم و به خصوص عشایر خوزستان به شکل مجازی و رسانه ای در یوم الله 22 بهمن شدند.

«صیفور ذوالفقاری» یکی از عشایر حاضر در این مراسم معنوی پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام اظهار داشت: ما هر چه داریم از برکت خون همین شهدایی است که جان دادند تا جان مردم شان در امان باشد.

وی نقش عشایر خوزستان از جمله عشایر غیور عرب که مرزداران جان برکف جنوب غرب کشور بوده و هستند و همجنین عشایر دلیر لر بختیاری و دیگر اقوامی که رنگین کمان وحدت در خوزستان هستند در همه امور را یک نعمت بزرگ دانست و افزود: عشایر به معنای واقعی همان جمله تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب یعنی ذخایر تمام ناشدنی و بی منت انقلاب اند که هر جا لازم باشد با تمام وجود در رکاب رهبری و زیر بیرق اسلام ناب محمدی هستند.

در پایان این مراسم معنوی هدایای فرهنگی متبرک به پیکر مطهر شهدای گمنام از سوی روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان به سران عشایر اهدا شد.

اخبار مرتبط

اکران رایگان فیلم سینمایی "منصور" در شهرکرد

چهاردهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود

راه شهدا باید ادامه داشته باشد/گریه کنندگان برای امام حسین (ع) جایگاه خوبی دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha