توزیع روزانه ۳ تن میوه و تره‌بار به همت جهادگران اهوازی

توزیع روزانه ۳ تن میوه و تره‌بار به همت جهادگران اهوازی

به گزارش سراج24، می‌توانستیم دست روی دست بگذاریم و به رنج‌های ناشی از تحریم‌های اقتصادی خیره شویم، یا حتی در خوشبینانه‌ترین حالت، چند پست و استوری در فضای مجازی منتشر کنیم و آه و ناله سر دهیم که همه چیز سیاه و تاریک است اما یک فکر ما را از دایره‌ی امنمان بیرون کشید.

این‌ها را نوید کریمیان می‌گوید، مسوول طرحی که چند روزی می‌شود کام خانواده‌های نیازمند اهواز، کارون و شیبان را شیرین کرده است.

آنچه در ادامه می‌خوانید، جزئیات این کمک مومنانه از زبان طراح آن است:

همه چیز با توجه به فرمایشات و تاکید مقام معظم رهبری در بحث کمک‌های مومنانه آغاز شد؛ ما از ابتدای کرونا آستین‌ همت را به قدر توانمان بالا زده بودیم و مواد غذایی، پروتئینی و حتی بهداشتی را پس از رصد خانواده‌های نیازمند توزیع کردیم.

اما با توجه به مشکلات اقتصادی و بحران کرونا، قطعا تهیه میوه از توان بسیاری از خانواده‌ها فراتر و حتی از سبد غذاییشان حذف شده بود‌.

در این راستا گروه جهادی شهید عبدالله کریمیان تصمیم گرفت تا با استفاده از ظرفیت میدان میوه و تره‌بار و به همت موسسه خیریه امام رضا (ع)، طرح توزیع میوه را آغاز کند.

 

طی این برنامه، ۳ مرحله توزیع میوه و تره‌بار مجددا از تاریخ ۱۲ بهمن همزمان با دهه‌ی مبارک فجر آغاز شد و توزیع روزانه ۳ تن تره‌بار میان خانواده‌های نیازمند را شروع کردیم که انشالله تداوم نیز خواهد یافت.

طی این مدت در مناطق مختلف شیبان،اهواز (کوی مهدیس،حصیرآباد، منبع آب، فاز۲ پادادشهر ، اسلام آباد و...) و همچنین شهرستان کارون توزیع انجام شده است.

در هر مرحله توزیع به هر خانواده ۴ قلم تره‌بار که هر قلم ۵ کیلو می‌باشد تقدیم گردیده است که بسته‌بندی‌ و توزیع آن توسط جهادگران گروه جهادی شهید عبدالله کریمیان انجام شده است.

اخبار مرتبط

تجمع مردم اهواز در محکومیت فتنه‌ها امروز برگزار می‌شود

موزه هنرهای معاصر اهواز از بخش خصوصی پس گرفته می‌شود

دستگیری اعضای باند راهزنان مسلح در اهواز

0 نظر

ارسال نظر

capcha