تاکسی‌هایی که به عشق انقلاب به خط شدند

تاکسی‌هایی که به عشق انقلاب به خط شدند

به گزارش سراج24، انقلاب اسلامی ایران بدون تردید رمز حدوث، پیروزی، پایداری و صدور خود را بی هیچ کم و کاستی در مردمی بودن و اتکای به خواست و اراده مردم می‌داند، مردمی که همواره و در همه صحنه‌ها نشان داده‌اند در سخت‌ترین شرایط اجتماعی و اقتصادی در کنار انقلاب خود و آرمان‌های مقدس آن ایستاده‌اند.

اما همواره هر جا سخن از انقلابی‌گری و رشادت برای انقلاب اسلامی شده است بیشتر اذهان متوجه دلاورمردی و رشادت نیروهای مقتدر مسلح نظامی و انتظامی، بسیجیان سلحشور، تلاشگران عرصه علم و فناوری و ... شده و کمتر کسی به سایر اقشاری که شبانه‌روزی برای خدمت‌رسانی به مردم در سنگرهای مختلف از کارگری گرفته تا مشاغل و اصناف آزاد دیگر مجاهدت می‌کنند توجه کرده و به این موضوع فکر کرده است که اگر همین مجاهدت‌ها و تلاش‌ها نیز نباشد نمی‌توان اساس و استواری جامعه را با پایداری حفظ و تقویت کرد.

رانندگان تاکسی یکی از همین اقشار تلاشگری هستند که همه ما در طول روز بارها و بارها با آنها برخورد داشته‌ایم اما کمتر به تلاش و زحمت آنها فکر کرده‌ایم، حال همین عزیزان در شهر گرگان در اقدامی زیبا به عشق انقلاب اسلامی و ایام‌الله دهه فجر به منظور پاسداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یک روز به صورت رایگان به حمل و نقل مسافر پرداختند.

این اقدام که با حمایت و  همکاری اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک گرگان، مرکز افق امامزاده عبدالله (ع)، سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری و بنیاد مردمی مهدوی گرگان برگزار شد از ساعت هشت صبح تا ساعت 18 در خیابان‌های اصلی شهر گرگان ادامه داشت.

مسافرانی که در این روز سوار بر تاکسی‌های مذکور می‌شدند از تبرکی حرم مطهر امامزاده عبدالله (ع) گرگان و ماسک و اقلام بهداشتی نیز بهره‌مند می شدند تا در کنار کار خداپسندانه و جالب رانندگان تاکسی برای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی به رعایت نکات بهداشتی در شرایط کرونایی نیز توجه شده باشد.

رانندگان این 70 تاکسی از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح در محل حرم مظهر امامزاده عبدالله (ع) حاضر شده و پس از زیارت مرقد شریف این امامزاده بزرگوار و شهدای مدفون در صحن مطهر حرکت خودروهای خود را به سمت ایستگاه‌های مختلف سطح شهر آغاز کردند.

اخبار مرتبط

تبلیغ دین در گام دوم انقلاب نیازمند نوآوری و خلاقیت است

انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت است

شعرا نباید به حوادث انقلاب بی‌تفاوت باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha