سنگر فضای مجازی را خالی نگذاریم

سنگر فضای مجازی را خالی نگذاریم

به گزارش سراج24، محمد سیمزاری ظهر امروز در آیین رونمایی از اولین اپلیکشن حضرت زهرا(س) که در سالن اجتماعات حوزه هنری برگزار شد، اظهار کرد: امروزه فعالیت مفید در فضای مجازی جزو نیازهای اساسی کشور محسوب می‌شود و ارزش و اهمیت فعالیت مثبت در فضای مجازی در بیانات مقام معظم رهبری به خوبی نمایان است و اگر سنگر فضای مجازی را خالی بگذاریم، ضربه جبران‌ناپذیری را متحمل می‌شویم.

وی با گلایه از عدم حضور برخی از مدیران در فضای مجازی، افزود: چرا باید برخی از مدیران و مسوولین ما در این فضا فعالیت نداشته باشند و همچنین حضور برخی از مدیران و مسوولان در فضای مجازی حضور مناسب و مفید نباشد.

شناسایی شبهات در فضای مجازی برای پاسخ به آن‌ها

مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل تصریح کرد: با تلاش فعالان مجموعه امور اجتماعی استانداری اردبیل ۲۳ شبهه اساسی در مورد حجاب در فضاهای مجازی شناسایی کردیم و تمامی این شبهه‌ها را جهت پاسخ‌دهی به زبان فرهنگی به دستگاه‌ها و ادارات مرتبط ارسال کردیم.

وی ضمن تقدیر از عملکرد سازمان فضای مجازی سراج در استان اردبیل، گفت: تهیه اولین نرم افزار حضرت زهرا(س) در این سازمان، جای خرسندی دارد که امیدواریم در ادامه شاهد توسعه و گسترش بیش از پیش فعالیت‌های این سازمان در استان اردبیل باشیم.

اخبار مرتبط

دوره طراحی پوستر با موبایل برگزار می‌گردد

مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌ الله بهجت در شهر رشت

بازی آموزشی اندرویدی «دنیای مشاغل» تولید شد + دانلود

0 نظر

ارسال نظر

capcha