دهه فجر فرصت تبیین ارزش‌ها است

دهه فجر فرصت تبیین ارزش‌ها است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام علی خادمی اظهار کرد: حقانیت کلام و راه حضرت امام (ره) بر کسی پوشیده نیست و امروز مکتب امام خمینی (ره) منشأ جنبش‌های اسلامی در منطقه و حتی قیام‌هایی در اروپا و آمریکا شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به دشمنی‌های معاندین داخلی و خارجی گفت: در طول ۴۲ سالی که از انقلاب می‌گذرد معاندانی که چشم دیدن پیشرفت نظام اسلامی را ندارند، همواره در پی ایجاد فتنه و اغتشاش بوده‌اند و چوب لای چرخ نظام اسلامی کرده‌اند، اما به کوری چشم آن‌ها انقلاب اسلامی از مسیر خود خارج نشده است و باصلابت و اقتدار به مسیر تعالی و پیشرفت خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: مردم هوشیار و بصیر ایران اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون فتنه‌ها و آشوب‌های بسیاری را به چشم خود دیده‌اند و با رهبری‌های مدبرانه و حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بر همه آن‌ها فائق آمده‌اند و به فضل پروردگار در آینده نیز پیروز هستند.

خادمی تصریح کرد: دهه مبارکه فجر، فرصت مناسبی برای تبیین ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی برای نسل جوان و تبیین گام دوم انقلاب است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه تبیین بیانیه گام دوم محور اصلی برنامه‌های دهه فجر در خراسان شمالی است، تأکید کرد: محور اصلی برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در استان خراسان شمالی بر پایه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ریزی است.

وی در انتها گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، روحانیون مستقر در روستاها و شهرهای مختلف استان خراسان شمالی در تمامی برنامه‌های اجرایی دهه فجر، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط مقام معظم رهبری برای چهل سال دوم انقلاب اسلامی ترسیم شده است را محور قرار می‌دهند تا نسل‌های جدید با بصیرت بیشتر بتوانند انقلاب و نظام اسلامی را حفظ کنند و به شکوفایی و تعالی برسانند.

اخبار مرتبط

آژیر فرونشست زمین در کاشمر به صدا در آمده است

قطار طبس به یزد از ریل خارج شد/ فوت و مصدومیت شماری از مسافران در این حادثه

آیت الله سعیدی : دختران ایران اسلامی به برکت انقلاب جایگاه خود را بازیافتند

0 نظر

ارسال نظر

capcha