نهمین جشنواره مدرسه انقلاب در استان مرکزی برگزار می‌شود

نهمین جشنواره مدرسه انقلاب در استان مرکزی برگزار می‌شود

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی، میلاد مرادی با اشاره به برپایی نهمین دوره جشنواره مدرسه انقلاب، اظهار کرد: اصلی‌ترین برنامه اتحادیه در دهه فجر، برپایی جشنواره مدرسه انقلاب به صورت حضوری و مجازی است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب با محور بیانیه گام دوم انقلاب برپا می‌شود، گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان به عنوان یکی از متولیان امر تعلیم و تربیت دانش آموزان به دلیل اهمیت خوانش و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در بین دانش آموزان کشور، نهمین دوره جشنواره دانش آموزی مدرسه انقلاب را بر اساس محتوای بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می‌کند.

مرادی ادامه داد: از اهداف برگزاری این نمایشگاه تقویت روحیه انقلابی، انگیزه دانش آموزان نسبت به پیگیری آرمان‌های انقلاب اسلامی، تقویت گفتمان ایران قوی و بینش دانش آموزان نسبت به هویت اسلامی و تقویت ایمان آنها به مبانی اسلام و انقلاب می‌توان اشاره کرد.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان مرکزی گفت: دانش آموزان می‌توانند آثار خود را در قالب‌های تصویری و صوتی تولید و به دبیرخانه نهمین جشنواره مدرسه انقلاب به آدرس www.madreseenghelab.com ارسال کنند.

وی با بیان اینکه در مقطع متوسطه اول جشنواره دیوار انقلاب و در مقطع متوسطه دوم جشنواره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب برپا می‌شود، افزود: دانش آموزان در نهمین جشنواره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب از ۱۲ بهمن تا ۲۲ بهمن تولیدات تصویری و صوتی خود را در فضای مجازی منتشر خواهند کرد و در دو سطح استانی و ملی رقابت خواهند کرد.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان مرکزی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سایت مدرسه انقلاب، اطلاعات لازم درباره جشنواره مدرسه انقلاب را کسب کنند.

اخبار مرتبط

اگر یک درصد از سرمایه گذاری در صنایع در بازی سازی صرف شود اتفاق بزرگیست

انتشار فراخوان جشنواره ملی تئاتر تک نفره خلاق ایثار

دومین دوره جشنواره شعر «مباهله» برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha