زندگی هنر مدیریت سختی‌هاست

زندگی هنر مدیریت سختی‌هاست

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد عصر چهارشنبه در مراسم اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد خمینی خوزستان، با اشاره به اینکه زندگی هنر مدیریت سختی‌هاست، اظهار کرد: به جوانانی که تازه قصد شروع زندگی را دارند، اقامه نماز اول وقت را توصیه می‌کنم چرا که برکات بسیاری دارد.

وی با اشاره به اینکه ملاقات با خدا سختی‌های خود را دارد، افزود: زندگی فراز و نشیب‌های بسیاری دارد ولی مدیریت این سختی‌ها آرامش را برای خانواده‌ها فراهم می‌کند و نباید از سختی‌های زندگی برای هیچ‌کسی حرف زد.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با اشاره به اینکه کانون زندگی باید بر پایه محبت و علاقه باشد تا زندگی سالم و اسلامی تشکیل شود، تصریح کرد: آرامش مهم‌ترین رکن زندگی است و حتی اگر آسایش نباشد با وجود آرامش می‌توان سختی‌ها را مدیریت کرد.

موسوی فرد با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص کمک‌های مؤمنانه در ایام شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: در حال حاضر جامعه با سختی‌هایی مواجه شده است ولی مردم با کمک به یکدیگر از آلام مستمندان کاهش می‌دهند و این همدلی از مهم‌ترین برکت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد خمینی خوزستان با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار خوزستان، مدیرکل کمیته امداد خوزستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در مجتمع فجر اهواز برگزار شد.

اخبار مرتبط

۹۵ درصد گردوغبارهای خوزستان منشا خارجی دارند

حجت الاسلام آل هاشم: آمریکا سرخط تروریسم در جهان است

حمله سایبری خسارتی به فولاد مبارکه وارد نکرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha