روحیه بسیجی یعنی حرکت رو به جلو

روحیه بسیجی یعنی حرکت رو به جلو

به گزارش سراج24، مجید زنجانی بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم تقدیر از اعضای شورای حوزه بسیج کارمندی شهید کلهر شهرستان کرج که در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: عملکرد این حوزه مثبت ارزیابی بوده و توانسته است در راستای اهداف بسیج گام بردارد.

وی با بیان اینکه روحیه بسیجی یعنی حرکت رو به جلو و در حوزه ادارات باید شاهد خدمت‌رسانی جهادی با روحیه بسیجی از سوی کارکنان باشیم، تصریح کرد: استکبار جهانی در حال زوال بوده اما جمهوری اسلامی با وجود تمامی فشارها، تهدیدات، تحریم‌ها و خباثت‌ها همچنان استوار و پابرجا مانده است.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج بیان کرد: حوزه فعالیت‌های بسیج در ابتدا تشکیل که مصادف با ایام دفاع مقدس بود به جنگ محدود شده بود اما بعد از پایان دفاع مقدس با توجه به نیاز کشور حوزه فعالیت‌های بسیج گسترش یافت.

وی خاطرنشان کرد: بسیج امروز در تمامی جبهه‌ها و عرصه‌های علمی، فرهنگی، و سازندگی وارد میدان شده و ملت ایران اسلامی خدمت می‌کند.

ایران اسلامی در صدر پیشرفت‌های علمی و فناوری

غفور قاسم‌پور فرماندار ویژه شهرستان کرج نیز در این مراسم با بیان اینکه ایران اسلامی در صدر پیشرفت‌های پزشکی، فناوری، دانش و… قرار دارد، اظهار کرد: دهه فجر امسال رشد ۵۱ درصدی پروژه‌های عمرانی شهرستان کرج را داشته‌ایم.

در این جلسه شهبازی فرمانده حوزه شهید کلهر به تشریح گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات حوزه شهید کلهر در سال ۱۳۹۹ پرداخت و در ادامه اعضای شورای حوزه گزارشی از عملکرد خود در حوزه تخصصی خود ارائه کردند.

در پایان، غفور قاسم‌پور با اعطای حکمی از سوی فرمانده سپاه امام حسین (ع) شهرستان کرج به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهدای بدر فرمانداری شهرستان کرج منصوب و معرفی شد.

اخبار مرتبط

سردار سلیمانی: رزمایش بزرگ جهادگران با حضور ۱۵۰ هزار بسیجی آغاز شد

ساخت 13 هزار مسکن برای محرومان

آبرسانی به 121 روستای محروم آذربایجان‌شرقی توسط بسیج سازندگی

0 نظر

ارسال نظر

capcha