رسانه های کردستان روحیه خودباوری و امید را در بین مردم تقویت کنند

رسانه های کردستان روحیه خودباوری و امید را در بین مردم تقویت کنند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران در سنندج با تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد: زنان در آموزه‌های اسلامی جایگاه ویژه ای دارند و در جمهوری اسلامی ایران هم حقوقی برای بانوان در نظر گرفته شده که کم نظیر است.

وی افزود: بانوان تحصیلکرده بسیاری در کشور داریم که باید بر اساس نیازهای جامعه از تخصص آنها استفاده شود و در این راستا نیز در استان کردستان با ارائه طرح در این خصوص بررسی‌هایی صورت خواهد گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص فرهنگی بودن استان اشاره کرد و گفت: امید است با کار فرهنگی و جهادی و با بالفعل کردن ظرفیت‌های موجود بتوانیم زمینه ساز خدماتی بیشتر برای مردم باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: تبدیل نگاه امنیتی به فرهنگی به این استان از تأکیدات مقام معظم رهبری است و ما نیز تمام تلاش خود را برای دستیابی به این هدف به کار خواهیم گرفت.

وی خاطرنشان کرد: طی پنج ماه حضور در استان به صورت میدانی اقدام به احصا مشکلات و مسائل استان کرده‌ایم و این روند همچنان ادامه دارد.

حجت‌الاسلام پورذهبی اظهار داشت: پس از احصا مسائل و مشکلات برای حل آنها اولویت بندی و برنامه ریزی صورت می‌گیرد.

وی در ادامه سخنان خود از برنامه ریزی برای پویا کردن شورای فرهنگ عمومی در استان خبر داد و گفت: این شورا مهمترین شورای تصمیم گیر در مورد مسائل مهم استان است و باید با نوآوری پویاتر شود.

نماینده ولی فقیه تأکید کرد: درهای نقد و سوال همواره بر روی منتقدین باز است اما هیچ انسان عاقلی عبور از مرز تخریب و نقد را نمی‌پسندد.

حجت‌الاسلام پورذهبی تصریح کرد: فعالان رسانه‌ای استان باید روحیه خودباوری و امید را در بین مردم تقویت کنند و به تخریب‌های معاندین توجهی نکنند.

وی همچنین از فراهم کردن نقش آفرینی هرچه بیشتر نخبگان و اساتید دانشگاهی در شورای راهبردی دفتر نماینده ولی فقیه در استان خبر داد و گفت: از هر ایده و نظری که بتواند به توسعه استان کمک کند استقبال می‌کنیم.

اخبار مرتبط

حماسه آزادسازی خرمشهر سبب یأس و ناامیدی دشمنان شد

جشنواره شعر فروغ امید در تبریز برگزار می‌شود

امیدآفرینی از رویکردهای تبلیغات اسلامی بوشهر در ماه رمضان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha