راه‌اندازی سکوی نوآوری اجتماعی برای تحقق خدمات نوآورانه

راه‌اندازی سکوی نوآوری اجتماعی برای تحقق خدمات نوآورانه

به گزارش سراج24، سعید سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از برگزاری رویدادی با هدف جمع آوری ایده‌های نوآورانه با محوریت حل مسائل آموزشی در مناطق کم برخوردار و اجرای این رویداد به همت بنیاد احسان پس از توقف شیوع همه‌گیری کرونا در کشور خبر داد.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت‌های موجود در زیست بوم نوآوری به دنبال فراهم آوردن بستری مناسب برای تحقق خدمت رسانی نوآورانه به مناطق کم برخوردار است.

سلیمانی با اعلام خبر راه اندازی سکوی نوآوری اجتماعی بنیاد احسان گفت: سکوی نوآوری به منظور خدمت‌رسانی به مناطق کم برخوردار راه اندازی خواهد شد و به عنوان اولین گام در این زمینه رویداد رویش احسان با موضوع حل مسائل آموزشی دوران پسا کرونا در مناطق کم برخوردار در حال برگزاری است.

وی افزود: رویداد رویش احسان به همت قرارگاه عدالت آموزشی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، تصمیم دارد تا با فراهم ساختن بستری برای جمع آوری ایده‌ها، طرح‌ها و راهکارهای اجرایی و سیاستی که به ارتقای سطح آموزش و پرورش در مناطق کم برخوردار کمک می‌کند، برای رسیدن به راهکاری کارآمد با همراهی نهادهای اجتماعی و نخبگان فعال در حوزه آموزش کشور گام بردارد.

سلیمانی در پایان گفت: اولین رویداد از سلسله رویدادهای رویش احسان به حل مسائل آموزشی دوران پسا کرونا اختصاص دارد.

گفتنی است رویداد رویش احسان در محورهای زیر برگزار خواهد شد:
- ارائه ایده‌های نوآورانه، طرح‌های اجرایی و راهکارهای سیاستی در زمینه نحوه پوشش تحصیل مناطق کم برخوردار به کمک ابزارهای آموزش الکترونیک (اینترنت، تلویزیون، رادیو و…)

- ارائه راه حل‌های نوآورانه در زمینه جبران آسیب‌های وارد شده بر فرآیند آموزش و یادگیری

- ارائه طرح‌های نوآورانه در زمینه افزایش انگیزه معلمان فعال در مناطق کم برخوردار

- ارائه راهکارهای سیاستی و اجرایی برای آمادگی در هنگام وقوع بحران‌های مشابه در زمینه آموزش

- چگونگی استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی در جهت رفع معضلات آموزش در مناطق کم برخوردار

بنیاد احسان از کلیه صاحب‌نظران و ایده پردازان از جمله دانشجویان، پژوهشگران، نخبگان، استارت آپها، کسب و کارهای دانش بنیان و گروه‌های جهادی فعال در عرصه آموزش و عدالت آموزشی برای همکاری در این رویداد دعوت به عمل می‌آورد.

داوطلبان مشارکت در رویداد جهت ارسال ایده‌ها و طرح‌های خود می‌توانند از طریق سکوی نوآوری بنیاد احسان به نشانی ehsanino.ir اقدام نمایند. همچنین مهلت ارسال ایده‌ها تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۹ است.

اخبار مرتبط

نخستین مرکز درمانی ویژه آسیب‌دیدگان اجتماعی راه اندازی می شود

اجرای ۳۴ هزار طرح عمرانی برکت در ۴۵۰۰ روستا

ساخت ۶۰ درصد مدارس ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق صعب العبور

0 نظر

ارسال نظر

capcha