باید نظام اولویت‌های مسائل و اهداف نظام اسلامی مشخص شود

باید نظام اولویت‌های مسائل و اهداف نظام اسلامی مشخص شود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جمع مدیر و معاونان بنیاد هدایت گفت: جمع ارزنده‌ای در بنیاد هدایت مشغول مجاهدت بوده و فعالیت‌های مهمی را هم به انجام رسانده‌اند ولی اگر بخواهیم واقع‌گرایانه با مسئله روبه‌رو شویم باید بگوییم که کار بسیاری مانده و مسیر طولانی‌ای برای رسیدن به هدف نهایی مانده است.

وی در ادامه افزود: ما در حال حاضر میانه یک نبرد مهم هستیم و دشمن انگیزه بسیاری برای حمله به مواضع ما دارند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی یادآور شد: انجام کار و فعالیت مخصوص شما دارای ابعاد بسیاری بوده و باید طلبه‌های زیادی با تخصص‌های مختلف برای این مهم مشغول به کار باشند و باید همه اضلاع کنار هم باشند تا به هدف برسیم.

وی ادامه داد: کار شما کاری است که طریقیت دارد و برای درست کردن شبکه‌ای برای انتقال مقاصد ولی خدا به جامعه است ولی نکته دیگر این است که کار تبلیغ و شبکه‌سازی خودش موضوعیت داشته و یکی از اقداماتی که باید انجام شود و خودش یک هدف بوده که اصالت دارد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: در مسیر انجام کار تبلیغ باید نظام اولویت‌های مسائل و اهداف نظام اسلامی و اسلام ناب مشخص‌شده و مطابق توانایی و ظرفیت امامان محله رسیدگی شود.

وی تصریح کرد: امامان محله باید دلیل و اندیشه داشته باشند و مطابق آن فعالیت کنند و باید برای این مهم بحث و استدلال وجود داشته باشد و بحث در رابطه با اولویت‌های مقام معظم رهبری یکی از مهم‌ترین این مباحث است که باید با موضوع آن مباحثه شود.

حجت‌الاسلام قمی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین نکات در انجام وظایف بنیاد هدایت این است که در مسیر انجام‌وظیفه منتظر امکانات و منابع نباشید وظیفه خود را به انجام برسانید.

اخبار مرتبط

عکس / یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه شود، سبک زندگی با محوریت خانواده است

افزایش همکاری حوزه‌ های علمیه خواهران و سازمان تبلیغات اسلامی

آمادگی به عهده گرفتن فرآیند کلی مراسم اربعین را داریم/خود را خادم فرهنگ می‌دانیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha