امنیت خوبی در استان بوشهر حاکم است

امنیت خوبی در استان بوشهر حاکم است

به گزارش سراج24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر یکشنبه در دیدار با مسئول عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی در ایجاد و تحکیم و تثبیت امنیت نقش بسیار مهم و اساسی داشته است.

وی نیروی انتظامی را یک نیروی ولایتمدار در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و اضافه کرد: در استان بوشهر نیز شاهد فضایی مناسب هستیم که حاصل تلاش نیروی انتظامی، مرزبانی و دریابانی است.

امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای پیروی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد تهاجم دشمنان در زمینه‌های مختلف بوده‌ایم که حوزه امنیتی یکی از مهمترین ابعاد تهاجم دشمنان بوده است.

وی افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران متکفل ایجاد امنیت چه در حوزه پیشگیری و بازدارندگی و چه در حوزه برخورد منطقی با موارد ضد امنیتی است و در این عرصه با وجود حجم بالای تهاجم دشمنان، تا الان موفق بوده است.

آیت‌الله صفایی بوشهری ادامه داد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف مطالعات دانش‌بنیان، فعالیت و مدیریت‌های به موقع میدانی داشته و رویکرد آن انقلابی، ایمانی و ولایی است.

وی بیان کرد: این رویکردها از نیروی انتظامی یک نیرویی ساخته که مردم گذشته از اعتماد، با آن ارتباط داشته و به آن علاقه و محبت نیز دارند و این سه رکن خیلی مهم در موفقیت یک سازمان یا نهاد است.

اخبار مرتبط

منابر مجازی در ماه رمضان راه اندازی شود

"هفت گام تا رفع مشکلات مردم" در کلام نماینده ولی‌فقیه خوزستان

خدمت صادقانه رضایت مردم از نهادهای دولتی را افزایش می‌دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha