نفوذ و تضعیف قدرت دفاعی حربه های دشمن برای ضربه به انقلاب

نفوذ و تضعیف قدرت دفاعی حربه های دشمن برای ضربه به انقلاب

به گزارش سراج24، محمد دهقان شامگاه یکشنبه در مراسم جشن انقلاب مسجد امام رضا (ع) با اشاره به اینکه در ۴۲ سال گذشته دشمنان انقلاب و نظام از هیچ حربه و توطئه ای علیه این کشور و ملت دریغ نکرده‌اند، اظهار کرد: ملت ایران پای این انقلاب و نظام ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه امام خمینی به پشتوانه این مردم انقلاب را به ثمر نشاند، گفت: مردم ایستادند و خود سرنوشت خود و کشور را تعیین کردند صاحب اصلی این کشور مردم هستند.

عضو حقوقدان شورای نگهبان در ادامه به موضوع برگزاری انتخابات در ایران اشاره کرد و افزود: هیچ کشوری همانند ایران نمی‌تواند انتخابات را با این شیوع و گستردگی برگزار کند.

وی با بیان اینکه مجلس خبرگان رهبری نمونه عالی برگزاری عدالت است، اضافه کرد: برای نمونه هرگاه رهبری از عدالت خارج شود این مجلس توانایی عزل رهبر را دارد این نمونه عالی یک حکومت در دنیا است.

دهقان در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان جمهوری اسلامی را نمی‌توانند با جنگ نظامی از پا درآورند، ادامه داد: به همین منظور دو برنامه سازمان یافته در دستور کار خود قرار دادند اول ارتباط گیری با برخی نیروهای داخلی و اجرای پروژه نفوذ و دیگر ایجاد یک نهضت فرهنگی بر مبنای سیاست مخالفت با نظام.

وی تشکیل کانال‌های تلویزیونی فارسی زبان و انجام هزینه‌های گزاف در همین راستا است، گفت: دشمن به دنبال این است که با یک نهضت ضد فرهنگی اسلامی ذهن جوانان را درگیر کند.

عضو حقوقدان شورای نگهبان تحریم اقتصادی را یکی دیگر از حربه‌های دشمنان برای به زانو درآوردن انقلاب و نظام عنوان کرد و گفت: مقامات آمریکایی در خصوص موشک‌های برد زیاد به دنبال توافق با ایران و تضعیف قدرت منطقه‌ای ما بودند که موفق نشدند.

وی ادامه داد: برجام و سازش با آمریکا هیچ وقت راهگشاه نخواهد بود زیرا آمریکا همواره به دنبال تضعیف جمهوری اسلامی ایران است. اعتماد به آمریکا و غربی‌ها نتیجه بخش نخواهد بود.

دهقان به توانمندی‌های دفاعی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: امروز به قدرت دفاعی ایران پی برده است.

اخبار مرتبط

رئیس جمهور «سیاست‌های رسانه‌ای مرتبط با حوادث طبیعی» را ابلاغ کرد

تحلیل فرمانده‌کل سپاه از شکست‌های پی‌‌‌در‌پی آمریکا در منطقه/ عقب‌نشینی‌های آشکار ‌قدرت‌های بزرگ ‌از منطقه آغاز شد+ویدئو

نگاهی به اقدامات و فعالیت‌های تبیینی رهبر‌ انقلاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha