نقش آفرینی در تحقق گام دوم انقلاب

نقش آفرینی در تحقق گام دوم انقلاب

به گزارش سراج24، عنایت الله رحیمی بعد از ظهر یکشنبه در همایش معاونین سیاسی، فرمانداران و بخشداران استان فارس افزود: امروز که به این مرحله رسیدیم و مقام معظم رهبری مبحث گام دوم انقلاب را در قالب واژه‌های پر معنا و مفهومی همچون خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی مطرح فرموده‌اند؛ قطعاً رسالت امروز همه دولتمردان سیاستمداران، تصمیم‌گیرندگان، تصمیم‌سازان و آحاد مردم است که در این زمینه نقش آفرینی کنند و ما نیز حتماً نیازمند آن هستیم که بسترسازی لازم در این راستا انجام دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن فصل انتخابات، این رویداد در تعیین سرنوشت مردم نقش بسزایی دارد، بسیار مهم توصیف کرد و گفت: همه ما را به عنوان نیروهای وزارت کشور که رسالت سازمانی خود را خوب می‌دانیم و وظیفه داریم یک انتخابات سالم، ایمن، رقابتی و قانونی را برگزار کنیم.

رحیمی با تاکید بر اهمیت تقویت مشارکت مردمی در انتخابات، عنوان کرد: مشارکت بالا از این لحاظ مهم است که انتخابات و حضور مردم تضمین کننده منافع مردم و بالا رفتن اقتدار نظام در داخل و در صحنه بین الملل خواهد بود.

وی تاکید کرد: برای استمرار اقتدار نظام جمهوری اسلامی باید مسیر را به گونه‌ای هموار شود که مشارکت مردم یک مشارکت حداکثری باشد و این مشارکت حداکثری رخ نمی‌دهد مگر اینکه آحاد مردم روش‌های فکری که به آن اعتقاد دارند و در زیر چتر نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند را در صحنه انتخابات و در قامت کاندیداهای حاضر در انتخابات ببیند.

وی افزود: نباید اجازه دهیم تحریم‌ها، سیاه نمایی‌ها و تخریب‌هایی که از سوی معاندان صورت می‌گیرد بر مشارکت در انتخابات اثر بگذارد.

وی خطاب به معاونین سیاسی فرمانداری‌ها و بخشداران استان گفت: یکی از وظایف شما بیان واقعیت هاست که در چه شرایط سختی این دولت توانست سکانداری قوه مجریه را به گونه‌ای انجام دهد که امروز آن را به سرمنزل مقصود برساند.

استاندار فارس ادامه داد: در زمینه اقتصادی در استان فارس اقداماتی صورت گرفت که در طول تاریخ کشور بی‌نظیر بوده، تحولات صنعتی عظیمی که فارس را که پیشتر به حوزه کشاورزی مشهور بود را به عنوان یک استان صنعتی معرفی کرد.

 

اخبار مرتبط

مردم‌سالاری دینی باید در همه عرصه‌ها محقق شود

مسئولین زیرساخت‌های تحقق گام دوم انقلاب را فراهم کنند

مأموریت‌های ویژه تبلیغات اسلامی در پیشبرد جریان‌های عمیق فرهنگی

0 نظر

ارسال نظر

capcha