انقلاب اسلامی با اتحاد اقوام به وقوع پیوست

انقلاب اسلامی با اتحاد اقوام به وقوع پیوست

به گزارش سراج24، کشیش داریاووش عزیزیان بعد از ظهر یکشنبه در آئین بزرگداشت سالروز ورود تاریخی امام (ره) توسط آشوریان، افزود: انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی است و در ثمر به رسیدن آن تمام اقوام و ادیان با اتحاد و همدلی مشارکت داشتند.

وی با اشاره به شخصیت امام راحل اشاره کرد و ادامه داد: کمتر رهبری در جهان وجود داشته که با فرمان و سخنان او مردم به میدان مبارزه رفته و به مقابله با دشمن بپردازند ولی معمار کبیر انقلاب به دلیل شخصیت کاریزماتیک، باعث شده بود مردم از فرمان و سخن او پیروی کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی نیز در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی زمانی اتفاق افتاد که دین و معنویت در انزوا به سر می‌برد و رفته رفته بر نابودی آن تلاش بیشتری صورت می‌گرفت، گفت: در دوره‌ای که کسی جرأت سخن گفتن از معنویت را نداشت، پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی موجب احیای ارزش‌های معنوی شد.

حجت‌الاسلام ناصر خدایاری ادامه داد: احیای دین و بها دادن به آن ارمغان بزرگ انقلاب اسلامی است و این دستاورد بزرگ راهی نو نه تنها در برابر ملت ایران بلکه در مقابل ملت‌های جهان گشود.

آشوریان ارومیه سالروز ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشته و به مقام شامخ امام راحل و شهدای انقلاب و دفاع مقدس ادای احترام کردند.

در این آئین، همزمان با ۱۲ بهمن سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی به میهن، مراسم نیایش و دعا در کلیسای شرق آشور ارومیه برگزار شده و حاضران برای کشور و ملت بزرگ ایران، آرزوی سلامتی و پیروزی کردند.

اخبار مرتبط

دستاوردهای بی نظیر نبرد ۱۲ روزه غزه در تاریخ ماندگار خواهد شد

انقلاب اسلامی در گام دوم خود نیازمند تحولات جدیدی است

هنر پس از انقلاب اسلامی در جامعه تجلی یافت

0 نظر

ارسال نظر

capcha