انقلاب اسلامی با وفاداری مطلق به آرمان ها وارد گام دوم شده است

انقلاب اسلامی با وفاداری مطلق به آرمان ها وارد گام دوم شده است

به گزارش سراج24، سپاه فجر استان فارس طی پیامی ایام الله دهه فجر را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب شکوهمند اسلامی با همه چالش‌های داخلی و بیرونی که بر سر راه خود داشته و دارد، یک قله پر افتخار را با وفاداری مطلق به آرمان‌هایش پشت سرگذاشته و وارد گام دوم حیات خود شده است.

این در حالی است که بسیاری از انقلاب‌های معاصر به انحراف کشیده شده‌اند و یا آنکه رهبران آنها از اهداف و آرمان‌های اولیه خود دست کشیده‌اند و به دوران پیش از انقلاب بازگشتند.

نکته مهم در این میان آن است که انقلاب اسلامی در حالی وارد گام دوم خود شده و توانسته دستاوردهای مهمی را کسب کند که در گام اول حیات خود با انواع و اقسام موانع داخلی و خارجی از تجزیه طلبی، ترور رهبران انقلاب و نیروهای انقلابی، جنگ، تحریم و… روبرو بوده است.

ولکن از درون این مکتب انسان‌هایی پرورش یافتند که خود یک مکتب هستند، بهشتی‌ها، سلیمانی‌ها، مکتبی که با تبدیل تمام شر به خیر مطلق به تکوین امت واحده سرعت بخشیده است.

انشاالله که این راه پر افتخار در گام دوم خویش درخشان‌تر نیز خواهد بود.

در این موقعیت مقدس از زمان و مکان، سپاه فجر استان فارس تداوم توفیق این انتشار نور هدایت و عظمت را برای همه ملت بزرگ ایران و آزادگان را خواستار بوده و ضمن تبریک چهل و دومین سالروز این هدیه الهی، طلیعه فجر انقلاب اسلامی و دهه رهایی از استکبار و استعمار، اطمینان می‌دهد رسالت محورانه، متعهدانه و با روحیه جهادی در صیانت و پاسداری از دستاوردهای مادی و معنوی آن خواهد کوشید.

اخبار مرتبط

فرمانده کل سپاه وارد خوزستان شد / بازدید سرلشکر سلامی از شهرها و روستاهای درگیر با تنش آبی

رهبر معظم انقلاب نوبت دوم واکسن ایرانی کرونا را دریافت کردند

جشن بزرگ دختران انقلاب با حضور میهمانان ویژه برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha