۴۲ تبلت بین دانش آموزان محروم مهدی‌شهر توزیع می‌شود

۴۲ تبلت بین دانش آموزان محروم مهدی‌شهر توزیع می‌شود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمد بارانی عصر شنبه در نشست خبری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی فرمانداری مهدی‌شهر ضمن بیان اینکه هم‌زمان با دهه فجر امسال ۲۲ سری جهیزیه بین نیازمندان این شهرستان توزیع می‌شود، ابراز داشت: تلاش شد تا دهه فجر فرصت و بهانه‌ای برای خدمت به محرومان و نیازمندان جامعه باشد از این‌رو برنامه‌های ستاد دهه فجر شهرستان نیز به همین موضوع اختصاص‌یافته است.

وی ضمن بیان اینکه با مجازی شدن آموزش در مدارس و نیاز دانش آموزان به تجهیزات مرتبط ۴۲ سری تبلت بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد، افزود: توزیع ۴۲۰ سبد حمایتی بین نیازمندان نیز در دستور کار قرار دارد.

امام جمعه مهدی‌شهر بابیان اینکه امسال بیشترین تلاش دست‌اندرکاران ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان مهدی‌شهر در راستای نشان دادن چهره انقلاب اسلامی ایران به جهانیان و تبیین مسائل اساسی مد نظر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است، ابراز داشت: با توجه به بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌ها و پرهیز از حضور در اجتماعات این برنامه‌ها به‌صورت مجازی خواهند بود.

بارانی با بیان اینکه برنامه‌ها و مراسم دهه فجر امسال هم‌زمان با گرامیداشت هفته زن و ولادت حضرت زهرا (س) با چند ویژگی اساسی در شهرستان مهدی‌شهر برگزار می‌شود، تصریح کرد: تجلیل از بانوان فرهیخته و نمونه شهرستان از جمله این برنامه‌ها است که از اهالی رسانه نیز درخواست می‌شود پرداختن به این موضوعات را در دستور کار خود داشته باشند.

وی بابیان اینکه دهه فجر فرصتی برای بیان دستاوردها و خدمات نظام است، افزود: دشمن در صدد کمرنگ جلوه دادن ارزش‌های انقلاب است لذا تبیین این خدمات به نسل جدید امری ضروری که می‌بایست رسانه‌ها و افراد دارای تریبون طی ایام دهه فجر آن را مطرح کنند.

اخبار مرتبط

۳۰۰ هزار درس‌نامه آموزشی بین دانش‌آموزان خراسان شمالی توزیع شد

اردوهای جهادی روزنه امید در مناطق محروم را تقویت می‌کند

موکب‌داران استان بوشهر ۳۱۳ تبلت به دانش‌آموزان دادند

0 نظر

ارسال نظر

capcha