خانواده شهدا نیمه پنهان ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس هستند

خانواده شهدا نیمه پنهان ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس هستند

به گزارش سراج24، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح چهارشنبه در دیدار با جمعی از مادران و همسران شهدا که به مناسبت سالروز وفات حضرت ام‌البنین (س) برگزار شد، بیان کرد: معامله با خدا بالاترین سود انسان است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن بیان کرد: خداوند این جهان را در اختیار بندگانش قرار داده تا از این عاریت، آخرت بخرند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه رضوان خدا و جنت نرخ انسان بوده که نباید به کمتر از این بفروشیم، افزود: زندگی این دنیا مانند پول بوده که باید آن را به خوراک و پوشاک تبدیل کرد در غیر این صورت ارزشی ندارد.

وی ادامه داد: اگر انسان از نعمت‌های عظیم جهان برای کسب معرفت و ایثار استفاده نکند، در نهایت پیر و زمین گیر شده و بدون منفعت از دنیا می‌رود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به رشادت و ایثار شهدا در جنگ دفاع مقدس بیان کرد: اگرچه آمریکا روزی ابرقدرت جهان بود اما به همت مردان حماسه ساز در طول انقلاب و دفاع مقدس، رو به نابودی بوده و به زودی از بین می‌رود.

آیت الله عبادی با اشاره به نقش پررنگ خانواده‌ها در جنگ دفاع مقدس بیان کرد: خانواده‌ها، فرزندان، همسران و مادران، نیمه پنهان رشادت‌های دفاع مقدس بوده که در سایه ایمان، روحیه رزمندگان را تقویت می‌کردند.

وی اظهار کرد: خانواده‌ها با تربیت فرزندانی دلاور نقش مهمی را در جنگ‌های انقلاب ایفا کرده‌اند که نباید به فراموشی سپرده شوند.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

مراسم هفته دفاع مقدس نباید امری تشریفاتی و کلیشه‌ای شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha