مقابله رسانه‌ای با توطئه‌های داخلی و خارجی ضروری است

مقابله رسانه‌ای با توطئه‌های داخلی و خارجی ضروری است

به گزارش سراج24، محمد مهدی رحمتی صبح چهارشنبه در نشست شورای بسیج صدا و سیمای بوشهر اظهار داشت: حمایت همه جانبه از جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ بسیجی در سطح جامعه و مقابله رسانه‌ای با توطئه‌های داخلی و خارجی از اهداف بسیج رسانه ملی است.

وی گفت: مرکز بسیج رسانه ملی در همه عرصه‌های فرهنگی اجتماعی و سیاسی با تولید و پخش برنامه‌های مختلف به دنبال ترویج فرهنگ انقلابی و بسیجی و بصیرت افزایی است و تاکنون آثار فاخری را تولید و از شبکه‌های سراسری و استانی پخش کرده است.

رئیس مرکز بسیج رسانه ملی با قدردانی از همدلی و از هم افزایی موجود در صدا و سیمای مرکز بوشهر، این مرکز را نماد یک مرکز بسیجی موفق در سطح رسانه ملی معرفی کرد.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر نیز اظهار داشت: رسانه در مدیریت جامعه جهانی نقشی راهبردی دارد.

وی افزود: جهان کنونی، جهان جنگ رسانه‌ای است و جهان استکبار به دنبال مدیریت اندیشه و معماری ادراک عمومی از طریق رسانه است.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: در محاسبه قدرت، نقش رسانه از فناوری نظامی هم بالاتر و اثرگذارتر است و باید بازکاوی و محاسبات نوین از جایگاه رسانه‌ای داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به ضرورت ایجاد جبهه مقاومت رسانه‌ای گفت: رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز بوشهر از پیشگامان جهاد و مقاومت رسانه‌ای است و عملکرد آن در ترویج فرهنگ بسیجی و حفظ ارزش‌های دینی و انقلابی، عملکردی خوب، جهادی و اثرگذار بوده و هست.

سید حسین ناظر، مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر از تولید و پخش سالانه ۳۰ هزار دقیقه برنامه رادیویی تلویزیونی خبری و فضای مجازی در گستری استانی، ملی و فراملی، با موضوع بسیج به عنوان برنامه‌های بسیج محور این مرکز نام برد.

همچنین در مراسم جداگانه ای با حضور سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و رئیس مرکز بسیج رسانه ملی، از خدمات حسین حجری قدردانی و رضا چشم به عنوان مسئول بسیج صدا و سیمای مرکز بوشهر معرفی شد.

اخبار مرتبط

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

ارتقای سواد رسانه‌ای جدی گرفته شود

در فضای مجازی باید برای نوجوانان آرمان‌سازی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha