اجرای طرح نذر هشتم ویژه آزادی زندانیان نیازمند در خراسان رضوی

اجرای طرح نذر هشتم ویژه آزادی زندانیان نیازمند در خراسان رضوی

به گزارش سراج24، سعید سرباز جان فدا در مراسم آزادی ۸ زندانی نیازمند که امروز در مشهد برگزار شد، با بیان اینکه طرح نذر هشتم در زندان‌های خراسان رضوی با رویکرد یاری رسانی به زندانیان نیازمند در راستای مسائل تربیتی، معیشتی، و آزاد سازی در حال انجام است گفت: در این طرح با مشارکت خیرین مساجد و در روز هشتم هرماه با همت یک مسجد، هشت زندانی نیازمند آزاد می‌شوند که این مهم فقط با عنایت امام رضا (ع) و همت خود مردم در حال انجام است.

مدیرکل زندان‌های خراسان رضوی افزود: این طرح که تا الان فقط در خراسان رضوی اجرا می‌شد، با دستور ریاست محترم سازمان زندان‌ها به عنوان طرح کشوری به کل زندان‌ها ابلاغ شد و از پس در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

جان فدا ادامه داد: ما هم اکنون زندانیانی داریم که توبه کرده‌اند و در جریان اصلاح و تغییر رفتار آنها هستیم، اما به دلیل احکام قضائی ناچار به نگهداری آنها هستیم، بنابراین از تمامی خیرین و مردم دلسوز می‌خواهیم که برای آزادسازی این افراد کمک کنند، چون ماندنشان در زندان‌ها به صلاح نیست.

وی ضمن تشکر از مردم به خاطر همراهی خوب در طرح‌های آزادسازی زندانیان گفت: هرساله در جشن‌های گلریزان و ستاد دیه زندانیان زیادی آزاد می‌شوند و حال نیز طرح نذر هشتم با عنایت ویژه حضرت رضا (ع) به یاری زندانیان آمده است.

اخبار مرتبط

توسعه شهری متناسب با هویت مذهبی مشهد باشد

اشتغالزایی و آموزش برای آینده زندانیان بسیار سازنده است

افزایش 90 درصدی کمک های مردمی برای آزادی زندانیان غیر عمد مرکزی

0 نظر

ارسال نظر

capcha