حاشیه‌نشینی زیبنده انقلاب نیست

حاشیه‌نشینی زیبنده انقلاب نیست

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، آیت‌الله مصطفی آیت‌الله محامی در نشست قرارگاه تحول اجتماعی شهید اسداللهی بنیاد خاتم الاوصیاء (عج) سیستان‌وبلوچستان که با هدف ساماندهی مساجد حاشیه شهر زاهدان تشکیل شده اظهار داشت: توسعه کمی و کیفی و گسترش فعالیت‌ها به سایر مساجد و محلات از مأموریت‌های بنیاد خاتم‌الاوصیاء (عج) است.

وی با ارزشمند دانستن خدمت در جهت رفع محرومیت‌های حاشیه شهر و اینکه گردوغبار محرومیت را از چهره شهر می‌زداید و باعث حفظ آبروی نظام اسلامی خواهد شد، افزود: حضرت امام خمینی (ره) منشأ انقلاب اسلامی را مردم پابرهنه عنوان کرده‌اند که در مسیر حق از تمام هستی خود گذشته و وارد عرصه شدند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان برنامه‌های طراحی شده در بنیاد خاتم الاوصیاء را ستود و ضمن تاکید بر دقت در نحوه انجام امور و تلاش برای اجرای مناسب برنامه‌ها بیان کرد: در اجرای برنامه‌ها، بازخوردها گرفته و ایرادها برطرف شود.

وی با تاکید بر فراگیری و توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های بنیاد خاتم‌الاوصیاء (عج)، خواستار گسترش کار به سایر مساجد و محلات شد و گفت: شناسایی، یارگیری و کادرسازی افراد از عوامل گسترش کار هستند.

آیت‌الله محامی تصریح کرد: در دوران انقلاب اسلامی مردم با انگیزه دینی، توجه، شناخت و بصیرت و به صورت خودجوش پای کار آمدند و این عامل پیروزی انقلاب شد و در ادامه نیز برای استواری انقلاب این پایه‌ها و ارکان باید تقویت شود.

وی با اشاره به نقش اساسی مردم در انقلاب اسلامی تصریح کرد: هر چه آسیب‌ها کمتر و رشد دانشی، بینشی و اقتصادی مردم بیشتر شود پایه‌های انقلاب محکم‌تر خواهد شد.

مسئول بنیاد خاتم‌الاوصیاء (عج) سیستان و بلوچستان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در قرارگاه تحول اجتماعی شهید اسداللهی، گفت: هم‌اینک عمده فعالیت‌ها در شهر زاهدان در سه محله محوری بابائیان، شریعتی شمالی و رسالت انجام و به دنبال گسترش فعالیت‌ها به سایر نقاط شهر هستیم.

حسنعلی نوری افزود: انجام فعالیت‌های فرهنگی در کنار ارائه خدمات معیشتی و اقتصادی از دیگر اهداف پیش روست.

اخبار مرتبط

سخنان رهبر معظم انقلاب در ۱۷ربیع برای ما یک عیدی شیرین بود

انقلاب اسلامی برای پی‌ریزی تمدن نوین اسلامی تشکیل شد

۲۲ اسفند روز بزرگداشت ارزشهای انقلاب و روز تجدید میثاق با شهیدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha