اهدای تبلت و گوشی هوشمند به کودکان کار در اندیمشک

اهدای تبلت و گوشی هوشمند به کودکان کار در اندیمشک

به گزارش سراج24، فرحناز بیروم‌وند اظهار کرد: حمایت از کودکان کار و تحت حمایت بهزیستی برای ایجاد زمینه مناسب برای تحصیل یکی از اولویت‌های مهم شهرستان اندیمشک است.

وی افزود: با توجه به شرایط سال تحصیلی جاری و اتخاذ سیاست آموزش مجازی از سوی وزارت آموزش و پرورش، مشکلاتی برای دانش آموزان نیازمند تحت پوشش ایجاد شد.

رئیس اداره بهزیستی اندیمشک گفت: از سوی بهزیستی خوزستان مبلغ ۵۰ میلیون تومان و با هدف ایجاد شرایط برابر تحصیل برای خرید تبلت و گوشی اختصاص یافت.

وی عنوان کرد: ۲۰ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند برای مرکز کودک کار که مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده بهزیستی اندیمشک است، اختصاص داده شد.

بیروم‌وند گفت: این تبلت و گوشی‌های هوشمند در اختیار کودکان کار و دانش آموز نیازمند و کم برخوردار و با هدف ایجاد امکان تحصیل مجازی اهدا شد.

وی افزود: از سوی اداره کل بهزیستی خوزستان نیز ۱۴۰ کیف برای دانش‌آموزان تحت پوشش اداره بهزیستی اندیمشک ارسال شده و در طرح پویش همدلی و مشارکت خیران و مؤسسات خیریه تهیه شده بودند.

رئیس اداره بهزیستی اندیمشک عنوان کرد: تعدادی از این کیف‌ها حاوی پکیج لوازم التحریر بود که در اختیار کودکان کار و دانش آموز تحت پوشش اداره بهزیستی اندیمشک قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

موکب‌داران استان بوشهر ۳۱۳ تبلت به دانش‌آموزان دادند

۴۲ تبلت بین دانش آموزان محروم مهدی‌شهر توزیع می‌شود

شرکت طلاب مدرسه علمیه بقیةالله(عج) اندیمشک در پویش اهدا خون

0 نظر

ارسال نظر

capcha