شادپیمایی «کاروان انقلاب» در همدان

شادپیمایی «کاروان انقلاب» در همدان

به گزارش سراج24، بهناز ضرابی‌زاده در خصوص برنامه‌های دهه فجر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی کشور و وجود بیماری کرونا، کانون نیز فعالیت‌های خود را در بستر فضای مجازی برگزار کرده و با وجود مجازی بودن این نکته را مد نظر دارد که باید برنامه‌ها خلاقانه‌تر و جذاب‌تر برای مخاطبان کودک و نوجوان باشد.

وی با بیان اینکه تمام مربیان و کارشناسان کانون پرورش فکری سعی در بهتر برگزار شدن برنامه‌ها دارند و چندین جلسه برای ارائه برنامه‌ها برگزار شده است گفت: برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز ۱۲ بهمن شروع شده و تا ۲۲ بهمن ادامه دارد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان همدان با اشاره به اینکه برای هر روز یک طرح و ایده طراحی شده که کار را نسبت به سال‌های گذشته بسیار متفاوت کرده است بر داشتن شادی‌آفرینی و نشاط اجتماعی در برنامه‌ها تأکید کرد و افزود: شادپیمایی کاروان شادی انقلاب به مدت ۱۰ روز با حضور در مناطق مختلفی از شهر همدان انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه این شادپیمایی به همراه عروسک‌های غول پیکر و رژه خودروهای کتابخانه‌های سیار در شهرستان همدان به همراه رو نمایی از دو عروسک غول پیکر جدید اجرا خواهد شد در ادامه از برگزاری مسابقه کتابخوانی «محله حاجی» خبر داد و تصریح کرد: این کتاب رمان نوجوان بوده و در مورد حال و هوای انقلاب نوشته شده و تمام حوادث و اتفاقات آن در شهر همدان رخ داده است.

ضرابی‌زاده با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر از مکان جدید  مرکز شماره 5 همدان رونمایی خواهد شد و همچنین سی‌امین کتابخانه کانون در شهر قهاوند افتتاح خواهد شد تصریح کرد: برگزاری برنامه رونمایی از کارت عضویت اولین شهید کانون حسن قاسمی و برگزاری مراسم بزرگداشت نوجوان شهید امیر امیرگان در شهر کبودراهنگ از دیگر برنامه‌های کانون در ایا‌م‌الله دهه فجر است.

وی با اشاره به افتتاح کارگاه و موزه  سفال در دهه فجر افزود:‌ چهارمین پیک شادی در سالن سینما کانون به صورت پخش زنده این برنامه از طریق فضای اینستاگرامی کانون و اجرای سرود و نمایش را با فصای کرونایی را برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان همدان خاطرنشان کرد: اختتامیه مهرواره یک کتاب، یک عروسک به شکل  دورسپاس، افتتاح عابر بانک کودک، نوجوان،تجلیل از مقام جانبازان توسط کاروان دوچرخه سواران کانونی رونمایی از هشتمین و نهمین عروسک های غول پیکر کانونی، رژه خودروهای کتابخانه های سیار استان  و دهها برنامه جذاب دیگر از مهمترین فعالیت های کانون در دهه فجر است.

اخبار مرتبط

آقای روحانی ژست طلبکار به خود نگیرد

برگزاری ۲۵۰ عنوان برنامه همزمان با هفته عفاف و حجاب در همدان

مرحله دوم جهاد تربیتی برای دانش آموزان مناطق محروم و عشایری همدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha