گام های موثر دانشگاه آزاد در حوزه تمدن سازی نوین اسلامی

گام های موثر دانشگاه آزاد در حوزه تمدن سازی نوین اسلامی

به گزارش سراج24 به نقل از دانشگاه آزاد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه با حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان دیدار و گفتگو کردند.

خسروپناه در این دیدار با اشاره به نقش علوم انسانی و هنر در کاهش آسیب‌های اجتماعی، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه مبتکر و کارآمد با پایه ریزی معاونت علوم انسانی و هنر به پژوهش در حوزه علوم انسانی پرداخت تا بتوانند در جامه عمل پوشاندن به بیانات مقام معظم رهبری در حوزه علوم انسانی، قدم‌های مؤثری را بردارد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاهی پیشرو در حوزه تمدن سازی نوین اسلامی گام‌های مؤثری برداشته است، اظهار داشت: امیدواریم این دانشگاه با تربیت نسل جوان انقلابی و تأثیرگذار بتواند بیش از گذشته فعالیت کند و بدون شک حرکت این دانشگاه در مسیر فرمایشات مقام معظم رهبری، لبیک به توسعه، استقلال و حرکت به سمت خودکفایی است.

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: تحمل ناملایمات، صبر و استقامت در مسیر بالندگی، تاکید بر اقتصاد مقاومتی از جمله کلمات کلیدی برای رسیدن به استقلال واقعی، توسعه و سربلندی است که باید مدنظر قرار گیرد.

خسرو پناه با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، حرکت رو به رشد خود را برای تولید علم و توجه به علوم انسانی اسلامی، در اولویت کاری خود قرار داده است، افزود: این دانشگاه با مسیر در پیش گرفته و با تأثیرپذیری از منویات مقام معظم رهبری به زودی به عنوان یک دانشگاه اسلامی و انقلابی به افتخاراتی بزرگ نائل خواهد شد.

اخبار مرتبط

یکپارچگی مذاهب، منطقی الهی برای تمدن‌سازی اسلامی است

تشریح برنامه‌های هفته وحدت در خراسان رضوی

پیام رهبر انقلاب به نخستین رویداد ملی رقابت تیم‌های دانشجویی در کرسی‌های آزاداندیشی

0 نظر

ارسال نظر

capcha