استکبار با تمام توان برای از بین بردن انقلاب برنامه ریزی می کند

استکبار با تمام توان برای از بین بردن انقلاب برنامه ریزی می کند

به گزارش سراج24، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پیش از ظهر دوشنبه در نشست ستاد برگزاری مراسم دهه فجر با اشاره به اینکه بیان دستاوردهای علمی، فرهنگی، صنعتی و نظامی انقلاب اسلامی در ایام الله دهه فجر برای مردم ضروری است، گفت: برنامه ریزی برای برگزاری شایسته ایام الله دهه فجر بیانگر قدردانی از نعمت بزرگ انقلاب اسلامی است.

وی پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل جمهوری اسلامی ایران را از امدادهای الهی دانست و افزود: بیش از ۴۰ سال است استکبار با تمام توان برای از بین بردن انقلاب برنامه ریزی کرده‌اند که با امدادهای الهی و بصیرت مردم این توطئه‌ها باطل شده است.

نصرت الله لطفی رئیس شورای هماهنگی انقلاب اسلامی استان قم هم در این جلسه با بیان اینکه ۲۴ کارگروه برای برگزاری برنامه‌های دهه فجر با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تشکیل شده است گفت: امسال در ۲۲ بهمن ماه، راهپیمایی خودرویی برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این جلسه برخی رؤسای کارگروه‌ها گزارشی از عملکرد خود بیان کردند.

افتتاح ده‌ها پروژه وطرح‌های عمرانی، مسابقات فرهنگی و هنری، برنامه‌های قرآنی، رونمایی از تولیدات صدا و سیما، آذین بندی خیابان‌ها، تولید محتوا در عرصه فضای مجازی، تجلیل از پیشکسوتان انقلاب اسلامی و ایستگاه‌های برگزاری سرودهای انقلابی از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای دهه فجر است.

اخبار مرتبط

حوزه هنری پرچمدار هنر انقلاب است

حفاظت از مرزهای عقیدتی کار سازمان تبلیغات اسلامی است

تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی لازمه پیشرفت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha