فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود

فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود

به گزارش سراج24، احمد بارگاهی صبح دوشنبه در اولین نشست کارگروه فضاسازی بزرگداشت دهه فجر بوشهر اظهار دشت: با توجه به تأکید ستاد ملی مبارزه با کرونا، مراسم بزرگداشت بهار انقلاب اسلامی خصوصاً راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن‌ماه در سال جاری تحت تأثیر این بیماری قرارگرفته و مانند سال‌های گذشته برگزار نمی‌شود، ازاین‌رو فضاسازی شهری در سال جاری از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی با اشاره به اهمیت دهه مبارک فجر در ترویج شعائر انقلاب اسلامی و لزوم انتقال این شعائر به نسل جدید یادآور شد: جشن بزرگ انقلاب باید با شرایط کنونی جامعه تطبیق یافته و به بهترین شکل ممکن برگزار شود، در این راستا لازم است تا تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی هر کدام به نوبه خود در این راستا حداکثر تلاش خود را به‌کارگیرند.

بارگاهی اضافه کرد: فضاسازی شهری در سال جاری به صورت ویژه با همکاری تمامی دستگاه‌های دولتی و حضور همیشگی شهروندان انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر به منظور ترغیب همشهریان عزیز بوشهری در آذین بندی شهر، در نظر دارد جشنواره‌ای را ویژه مساجد، اصناف و مدارس برگزار کرده و به نفرات برتر این جشنواره جوایز نفیسی اهدا نماید.

رئیس کارگروه فضاسازی شهری بزرگداشت دهه مبارک فجر در بوشهر خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر بیش از ۲۰ ویژه‌برنامه را به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سند جامع مساجد استان بوشهر تدوین شد

۲ شهید شاخص استان بوشهر معرفی شدند

برنامه‌های غدیر در ۳۵۷ شهر و روستای استان بوشهر اجرا می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha