خط مقاومت رسانه در مقابل تهاجم استکبار تشکیل شود

 خط مقاومت رسانه در مقابل تهاجم استکبار تشکیل شود

به گزارش سراج24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح دوشنبه در نشست با محمدمهدی رحمتی رئیس بسیج سازمان صداوسیما اظهار داشت: جهان کنونی جهان جنگ رسانه‌ای است و این یک واقعیت ملموس است.

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر با بیان اینکه الآن جنگ وارد حوزه ادراک و اندیشه شده، تصریح کرد: ما در یک جنگ فوق‌العاده پیچیده و فرا نرم هستیم که رسانه ابزار این تهاجم است و جهان استکبار دنبال این است که با تکنولوژی پیشرفته رسانه، اندیشه را مدیریت و ادراک را معماری کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه طریق مدیریت فکر، رسانه است، افزود: در تاریخ جهان هیچ‌گاه به‌اندازه شرایط کنونی، رسانه به عنوان ابزار و مؤلفه قدرت در مهندسی ادراکی استفاده‌نشده است.

وی نقش رسانه در مدیریت جامعه جهانی را به عنوان نقش اصلی و راهبردی عنوان نموده و افزود: در محاسبه قدرت الآن نقش رسانه از تکنولوژی نظامی هم بالاتر است به همین خاطر توجه به نقش رسانه و اهمیت و جایگاه آن در جغرافیای جامع جهانی بسیار مهم است و در این رابطه باید بازکاوی نوینی در رابطه با جایگاه رسانه داشته باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: باید در کشور بر روی تبیین نقش رسانه و جایگاه آن در جهان کنونی، محاسبات نوینی داشته باشیم.

صفایی بوشهری با اشاره به ایجاد جبهه مقاومت رسانه‌ای در مقابل تهاجم رسانه‌ای، اظهار داشت: باید در مقابل تهاجم رسانه‌ای گسترده جهان استکبار، خط مقاومت رسانه تشکیل شود و سرآغاز آن باید از افق ایران طلوع کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: در حوزه دفاع مقدس رسانه‌ای، بسیج رسانه نیز نقش بسیار مهمی در جهان و نظم نوین جهانی در عرصه ایجاد جبهه رسانه‌ای در مقابل جهان استکبار دارد.

محمدمهدی رحمتی رئیس بسیج سازمان صداوسیما و عضو شورای معاونین سازمان صداوسیما و جمعی از مدیران و مسئولین صداوسیمای مرکز بوشهر با آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

اخبار مرتبط

رزمندگان دوران دفاع مقدس در برابر کرونای استکبار ایستادند

سخنرانی رئیس جمهور نشان‌دهنده عزت ایران است

عقب نشینی در برابر نفوذ غرب موجب بروز آسیب های اجتماعی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha