آئین‌نامه نحوه مقابله با تحریف در حوزه دفاع مقدس بررسی شد

آئین‌نامه نحوه مقابله با تحریف در حوزه دفاع مقدس بررسی شد

به گزارش سراج24، سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه جلسه سالانه هیئت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جلسه هیئت امنا در چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد. در این جلسه گزارشی از پیشرفت برنامه‌هایی که در چهلمین سالگرد پیش‌بینی شده بود ارائه شد. خدا را شکر بیش از حدی که انتظار داشتیم دیگر برنامه‌های مرتبط با گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در کشور با رعایت تمام مقررات بهداشتی در حال انجام است که اوج و قله آن هم در هفته دفاع مقدس بود که ارتباط تصویری رهبر معظم انقلاب با پیشکسوتان دفاع مقدس داشتند.

وی ادامه داد: این دیدار تصویری در سطح کشور در تمام استان‌ها برگزار شد و همه از آن بهره‌مند شدند و سایر برنامه‌ها هم هفته به هفته مطابق برنامه در حال انجام است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه آئین‌نامه نحوه مقابله با مسئله تحریف و تخلفات در حوزه دفاع مقدس مفصل مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. علاوه بر این مسئله تحریف در دفاع مقدس از جمله موضوعاتی است که دائماً مورد تذکر مقام معظم رهبری است که حقیقتاً موضوع مهمی است. چرا که مسئله مهم تاریخی ملت ایران یعنی دفاع مقدس نباید مورد تحریف، اغراق، فریب و دروغ و تخلفاتی دیگر قرار بگیرد.

سرلشکر باقری گفت: امروز این آئین نامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اصلاحاتی که در نظر اعضای حاضر در این نشست بود انجام شد. این هیئت شامل تعدادی از اعضای هیئت امنا، نماینده قوه قضائیه و تعدادی حقوقدان تعیین شده که بررسی مجددی روی این آئین نامه انجام دهند و با تأیید آن جمع و تصویب رئیس هیئت امنا دستورالعمل و آئین نامه ابلاغ و مورد اجرا قرار خواهد گرفت.


وی گفت: مصوبه دیگر مربوط به گزارش عملکرد بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مورد برنامه و بودجه سال ۱۳۹۹ بود و همچنین برنامه و بودجه پیشنهادی این بنیاد برای سال ۱۴۰۰ که آن هم با تذکرات و اصلاحیه‌هایی که توسط اعضا ارائه شد از اصلاحات توسعه کار در حوزه فضای مجازی و تعمیق محتوا بود که مورد عنایت دوستان قرار گرفت و به تصویب رسید. با اجرای آنها هم در مسیر ارتقای کار برنامه بنیاد حرکت‌های بهتری در سال آینده صورت خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

کتاب بیانات امام خمینی(ره) در دوران دفاع مقدس رونمایی شد

جزییات تشییع پیکرهای مطهر ۱۰ شهید دوران دفاع مقدس در مازندران

۵ کتاب تاریخ شفاهی رونمایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha