مردمی بودن برنامه‌ها در دهه فجر مورد تأکید است

مردمی بودن برنامه‌ها در دهه فجر مورد تأکید است

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی عصر یک‌شنبه در نشست برنامه‌ریزی بزرگداشت دهه فجر استان سمنان به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر مجازی و حقیقی در استان سمنان می‌بایست اجرا شوند، ابراز داشت: با توجه به نقشه دشمن مبنی بر کم‌رنگ کردن دستاوردهای نظام این مهم می‌طلبد تا برنامه‌های بزرگداشت بی کم‌وکاست برگزار نشوند و معتقدیم نباید از اهمیت اجرای آن کاست.

وی ضمن بیان اینکه بیشترین شهدا از دل مردم روستاها و عشایر بودند، افزود: برنامه‌های دهه فجر در دل این بخش نیز باید اجرا شوند چراکه بیشترین سهم را در پیروزی انقلاب داشتند و غفلت از آن جایز نیست.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بابیان اینکه پیشنهاد می‌کنیم برنامه‌ها با هزینه و دست خود مردم اجرا شوند، ابراز داشت: نباید فراموش کرد که انقلاب به دست خود مردم بود که به پیروزی رسید لذا در دهه چهارم عمر آن می‌بایست بر مردمی بودن برنامه‌ها تأکید شود.

آیت‌الله شاهچراغی بابیان اینکه عملکرد درست مسئولان باعث امیدواری مردم به‌نظام و انقلاب می‌شود، در ادامه تصریح کرد: از مسئولان انتظار می‌رود تا دستاوردهای این چهار دهه را برای عموم مردم بازگو و برای امیدوار کردن جامعه با عملکرد مثبت خود تلاش کنند.

وی بابیان اینکه نجات ایران از استبداد داخل و خارج و زمینه‌سازی برای ظهور مهدی موعود از اهداف انقلاب است، افزود: امام راحل مسیری را ترسیم کرد که سعادت بشری در آن نهفته است لذا امروز نیز می‌بایست با عمل به ولایتمداری برای حفظ این انقلاب چهل‌ساله تلاش کنیم.

اخبار مرتبط

سخنان رهبر معظم انقلاب در ۱۷ربیع برای ما یک عیدی شیرین بود

انقلاب اسلامی برای پی‌ریزی تمدن نوین اسلامی تشکیل شد

۲۲ اسفند روز بزرگداشت ارزشهای انقلاب و روز تجدید میثاق با شهیدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha