اکران «دیدن این فیلم جرم است» تمرینی برای اکران مردمی «فجر۳۹» بود

اکران «دیدن این فیلم جرم است» تمرینی برای اکران مردمی «فجر۳۹» بود

به گزارش سراج24، غلامرضا فرجی مدیر پخش «بهمن سبز» درباره آخرین وضعیت فروش فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان در سینماها گفت: فروش این فیلم روز به روز در حال رشد است به طوری که در ۲ روز آخر هفته پرفروش‌ترین روزهای اکران را داشتیم.

وی افزود: فروش در این دو روز بیش از ۸۰ میلیون تومان بود که عدد بسیار قابل توجهی در دوران کروناست. مجموع فروش «دیدن این فیلم جرم است» هم اکنون از مرز ۴۰۰ میلیون تومان عبور کرده است.

فرجی با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از فیلم بدون تبلیغات شهری و تلویزیونی گفت: تاکنون بیش از ۳۰ هزار تماشاگر به تماشای این فیلم نشستند در حالی که تاکنون هیچ تیزری برای فیلم از تلویزیون پخش نشده و امیدواریم طی روزهای آتی با مساعدت رسانه ملی این حمایت انجام شود.

وی بیان کرد: وضعیت نسبت به تیرماه و بازگشایی اولیه سینماها تغییر بسیاری کرده است و موج تازه‌ای از بازگشت سینمادوستان به سینما را شاهدیم. شب گذشته در اکثر سانس‌های پردیس‌های تهران با تکمیل ظرفیت مواجه بودیم. فروش و استقبال در شهرهای مشهد، اصفهان و تهران بسیار مطلوب است و می‌تواند معیار خوبی برای امکان‌سنجی برگزاری مردمی جشنواره فجر و تمرینی برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی باشد.

مدیر پخش «بهمن سبز» ادامه داد: کمتر کسی انتظار این میزان استقبال را داشت، وضعیت سینماها رو به بهبود است و در صورت اطلاع رسانی عمومی درست و اکران فیلم‌های جذاب، می‌توان به رونق دوباره سینماها امیدوار بود.

اخبار مرتبط

اکران سه بعدی واقعه عاشورا

اکران سه بعدی واقعه عاشورا در واقعیت مجازی حضرت سقا +تیزر

اکران آنلاین مستند ابراهیم حاتمی‌کیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha