اقدام ارزشمند موسسه مرهم در کهگیلویه و بویراحمد

اقدام ارزشمند موسسه مرهم در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش سراج24، حسین کلانتری در نشست با مدیرعامل و اعضای موسسه خیریه مرهم با بیان اینکه باور داریم که نیروی انسانی بادانش، می‌تواند محور توسعه باشد، گفت: حضور اعضای موسسه مرهم در استان کار ارزشمندی است بخشی از این حضور برای خدمت‌رسانی و  درمان بیمارانی است که به لحاظ اقتصادی توان هزینه را ندارد که از این موسسه و همه اعضا تشکر و قدردانی می‌کنم و چون جراحی فک، جمجمه، صورت و سوختی پر هزینه است لذا تلاش کنیم از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فرصت‌طلبی استفاده از تمام ظرفیت این موسسه خیریه در استان است، افزود: به همه مفاخر این استان از جمله پرفسور ملک‌حسینی که از چهره‌های برجسته‌ای در سطح کشور و حتی سطح بین‌المللی است افتخار می‌کنم. روزی پرفسور ملک‌حسینی می‌خواست در همین استان بیمارستانی احداث کند اما متاسفانه در استان همراهی نکردند و زمین برای این کار اختصاص ندادند اما در شیراز از استقبال کردند و می‌بینیم شیراز به قطب درمانی تبدیل شده است.

وی با اشاره به پیشنهاد موسسه مرهم برای احداث بیمارستان تخصصی فک، جمجمه، فک و صورت گفت: این اقدام ارزشمند تنها ساخت یک بیمارستان نیست بلکه ایجاد فرصت‌های متعددی است که برای کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می‌شود بحث توریست‌درمانی و جذب نیروهای تخصصی می‌تواند توسعه بیش از پیش استان در همه ابعاد را به همراه داشته باشد و ما می‌توانیم به واسطه این بیمارستان پذیرایی بیماران از خارج کشور باشیم.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد خطاب به مدیرعامل و اعضای موسسه مرهم گفت: به عنوان خدمتگزار این مردم در کنار شما هستم و به همه دستگاه‌ها اعلام می‌کنم موظف به همکاری ۱۰۰ درصدی با موسسه مرهم برای آغاز به کار این پروژه مهم و ارزشمند هستند.

کلانتری با یادآوری ظرفیت‌های کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: همه مواهب و عنایات خداوند در این استان جمع شده و باید به فعل تبدیل شود و نیروهای توانمند تحصیل کرده می‌توانند این کار را انجام دهند.

وی بیان کرد: برای فرودگاه یاسوج طرحی نوشته شده و تلاش می‌کنیم قبل از پایان سال به شورای عالی امنیت ارسال کنیم و مجوز پرواز مستقیم از استان به کشورهای خلیج فارس و برعکس را اخذ کنیم

وی بیان کرد: رسما اعلام می‌کنم با تمام توان در کنار این موسسه خیریه برای ساخت بیمارستان تخصصی فک، جمجمه و صورت هستیم تا آیندگان از برکات آن استفاده کنند.

وی در پاسخ به سوال یکی از حاضرین مبنی بر اینکه در گذشته برای ساخت بیمارستان در استان همکاری صورت نگرفت گفت: اگر نتوانم کمک کنم که این کار ارزشمند و خیراندیش و موثر در توسعه استان انجام شود پس الکی اینجا هستم.

کلانتری خبرنگاران حاضر در جلسه را به عنوان شاهد گرفت و گفت: دوربین‌ها و خبرنگاران این جلسه را ثبت و ضبط می‌کنند اگر همکاری نکردیم این فیلم‌ها و تصاویر را به رخم بکشید تا روزی که در این استان توفیق خدمت دارم کمک می‌کنم تا این پروژه بزرگ به سرانجام برسد.

اخبار مرتبط

گروه های جهادی کهگیلویه و بویراحمد شناسنامه دار شدند

توقف کاروان های زیارتی در کهگیلویه و بویراحمد

اهداء ۱۹۳ دستگاه لپ‌تاپ به ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

0 نظر

ارسال نظر

capcha