آغاز عملیات مشترک تشکل‌های دینی و مردمی قم از دهه فجر

آغاز عملیات مشترک تشکل‌های دینی و مردمی قم از دهه فجر

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان زاده بعد از ظهر چهارشنبه در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی با بیان اینکه دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای تبیین و پیگیری معارف و ارزش‌ها و اهداف امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است، گفت: امیدواریم برای عملیات مشترک در ایام دهه فجر هم افزایی خوبی بین مجموعه‌ها ایجاد شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به اینکه برجسته‌بودن حرکت عمومی مردم، یکی از ویژگی‌های ممتاز انقلاب اسلامی بود، افزود: این حرکت عمومی در ایام گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی باید به صورت جمعی و مردمی و خودجوش شکل بگیرد و سامان پیدا کند.

وی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، هیئات مذهبی، کانون‌های فرهنگی و انجمن‌های اسلامی را از جمله مجموعه‌های مردمی ذکر کرد که در ایام دهه فجر عملیات مشترکی اجرا خواهند کرد و ادامه داد: امیدواریم که عملیات‌های مشترک اعضای این کمیته فقط به ایام دهه فجر محدود نشود و در سایر مناسبت‌ها و عرصه‌ها تداوم داشته باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین شعبان‌زاده با بیان اینکه داشتن گفتمان مشترک می‌تواند عامل همگرایی و هم‌افزایی گروه‌ها در میدان عملیات باشد، ادامه داد: گفتمان مشترک به عنوان نخ تسبیح فعالان انقلابی در طراحی عملیات‌های مشترک منجر به وحدت در مطالبه‌گری شده و مطالبه گری عمومی نیز زیرساخت تغییر و تحولات اجتماعی است.

اخبار مرتبط

فرهنگ دفاع مقدس هنرمندانه تبیین شود

احداث مسجد دارالسلام در بهشت معصومه(س) قم

پیگیری آغاز واکسیناسیون ۳۵ ساله ها در قم

0 نظر

ارسال نظر

capcha