راهپیمایی ۲۲ بهمن بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا انجام خواهد شد

راهپیمایی ۲۲ بهمن بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا انجام خواهد شد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام عباس دانشی  در نشست گرامیداشت ایام دهه فجر چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان مرکزی، اظهار کرد: برگزاری راهپیمایی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن امسال بر اساس تصمیم و مجوز ستاد ملی و استانی کرونا انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دو برنامه اصلی رژه خودرویی و حضور فیزیکی مردم در راهپیمایی برای ۲۲ بهمن سال جاری استان برنامه‌ریزی شده است، افزود: در صورت مصوبه قطعی ستاد ملی و استانی کرونا برنامه‌ها اجرایی خواهد شد. البته در آئین ۱۳ آبان امسال برگزاری اجتماعی مردمی همراه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در نقاط مختلف استان مرکزی برنامه ریزی شده بود که در آخرین لحظه این برنامه بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا لغو شد.

دانشی ادامه داد: بنابراین انتظار می‌رود در جریان برگزاری جشن پیروزی انقلاب مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا به هنگام و پیش از برنامه‌ریزی‌ها قطعی اعلام شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی، اظهار کرد: کار گروه افتتاح پروژه‌ها، کارگروه قرآن و کارگروه انجمن‌های هیأت‌های مذهبی و کانون اسلامی، کارگروه روستایی و عشایری، کارگروه زنان و خانواده، کارگروه ایثارگران، کارگروه کارگری و کارآفرینی، کارگروه اصناف و بازاریان، کارگروه بسیج و کارگروه نیروهای مسلح، کارگروه حوزه و روحانیت، کارگروه مساجد، کارگروه ارتباطات و اطلاع‌رسانی و فضای مجازی، کارگروه همیاری و تشکل‌های مردمی، کارگروه فرهنگیان و دانش آموزان، کارگروه قضائی، کارگروه فرهنگی و هنری، کارگروه مدیریت شهری و فضاسازی، کارگروه دانشجویان و دانشگاهیان، کارگروه ورزش و جوانان، کارگروه کودک و نوجوان کار گروهای تخصصی بیست‌گانه ستاد برگزاری دهه فجر امسال را تشکیل می‌دهند.

وی شعار محوری دهه مبارک فجر امسال را انقلاب اسلامی بالنده و مقتدر چون کوه استوار عنوان کرد.

اخبار مرتبط

دولت سیزدهم زمینه طنین انداز شدن روحیه جهادی را در کشور فراهم کند

اولویت کشور مقابله همه جانبه با بیماری منحوس کرونا است

پوشش واکسیناسیون در قم بالاتر از میانگین کشور است

0 نظر

ارسال نظر

capcha