جنایت پسر؛ دو رویی پدر

جنایت پسر؛ دو رویی پدر

به گزارش سراج24، محمد ایمانی فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: محمد علی زم پدر روح الله زم، بعد از اعدام فرزند خود رنگ عوض کرد و کوشید او را شهید و مظلوم جا بزند! اما این تقلّای منافقانه بی حاصل است، در حالی که او قبلا دو بار، خیانت‌های پسر را محکوم کرده است.

او پس از بازداشت پسرش، در تاریخ  ۵ آبان ۱۳۹۸ بیانیه ای منتشر کرد و نوشت:

"این رخداد، نشانی بود از اعجازگونگی «وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ» و تفوّق «یَدُ‌ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِمْ» بر صورت چروکیده و سیرت زشت و سیاه استعمار و استکبار، که از آستین پرصلابت سپاه عزیزمان بیرون آمده. به پاس شکرانه آن، ان‌ شاء‌ الله چهره همه منافقان، منحرفان، نفوذی‌ ها و نمکدان‌ شکن‌های تنیده در پیکره نظام، آشکار خواهد شد.

... همه ما، خاضعانه بر خود لازم می‌دانیم نسبت به الطاف و راهبری‌های رهبرِ همیشه‌بزرگوار و فرزانهٔ خود و عزیزان زحمتکش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متشکر باشیم و از حضرت ایشان و سپاه محترم و همه اشخاص گرامی حقیقی و حقوقی که در یکی دو سال اخیر، ناجوانمردانه مورد اتهام و آزار کانال بی‌حساب‌وکتاب، مفتضح و بی‌ اخلاق «آمدنیوز» قرار گرفته‌اند، به سهم خود، عذرخواهی نموده و از همه بزرگواران برای روح‌الله زم، طلب بخشش و حلالیت کنیم".

او همچنین نیمه اسفند دو سال پیش که خیانت‌های پسرش در فرانسه و کانال آمدنیوز شدت گرفته بود، نوشت:

"اینکه یک نفر منســوب به من کاری بکند و به دنبال آن در مورد من قضاوت نادرستی شود، عملی به دور از انصاف و غیر شرعی است. مگر هر پسری از پدرش تبعیت می‌کنــد؟ مگر هر پدری همه فعل و عمل فرزندش را تایید می کند!!

هر انسانی در نظام الهی و هســتی برای خودش کارنامه و شخصیت مستقلی دارد، بنده از ابتدا گرایش به اعتدال داشته‌ام. بارها برای او پیغام فرستادم، که در رویه خود تجدیدنظر کن و دلخوری هایم را از برخی حرفها و موضع گیری های او به گوشش رساندند. جواب داده که بــه پدرم بگویید؛ او فرزنــدی چون روح الله گذشــته نــدارد و من بر اســاس عقل و تکلیفی متفاوت از گذشته رفتار می کنم".

پسر زم در کنار جمع آوری اطلاعات و فروش آنها به سرویس های جاسوسی بیگانه، به عنوان پیاده نظام در نقشه‌های ضد امنیتی ناتوی اطلاعاتی و فرهنگی نقش آفرینی می‌کرد و طبیعی است که وطن فروشی بی مجازات نمی‌ماند.

او قبل از دستگیری‌اش در اوج بدمستی و خیانت تصریح کرده بود که هدف اصلی فعالیت‌هایش، کمک به ایجاد ناکارآمدی و نارضایتی، و رساندن کشور به نقطه جوش (انفجار) است. خیانت و جنایت در حق مردم، از این بالاتر؟!

اخبار مرتبط

جامعه بی‌رمق خواسته دشمن است

۱۳ آبان به مخمصه‌ای برای آمریکا تبدیل شد

گوگل حریم خصوصی‌تان را رصد می‌کند! / نفوذ به زیرساخت اینترنتی ایران و سوریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha