هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد

 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد

به گزارش سراج24، محمد رضا رضایی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات هلال احمر طی دهه فاطمیه بیان کرد: در این ایام ۳۷ هزار و ۴۶۰ پرس غذای گرم بهداشتی با همکاری خیرین و اعضای خانه های هلال در نقاط مختلف استان پخت و توزیع شده است.

وی ارزش این خدمات را بالغ بر هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دانست و افزود: با رایزنی های انجام شده، یک خیر فردوسی پرداخت یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان مستمری ماهیانه برای پنج کودک یتیم را عهده دار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه تمامی هزینه های پزشکی این ایتام با تایید هلال احمر، توسط این خیر نیکوکار پرداخت خواهد شد، ادامه داد: همچنین در شهرستان درمیان هزینه های درمان شش کودک بیمار توسط خیرین تامین شد.

رضایی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در دهه فاطمیه بیان کرد: در این مدت تعداد ۳۰۰ ثوب البسه به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال با مشارکت خیرین بین خانواده های نیازمند درشهرستان های درمیان و بیرجند توزیع شد.

وی با قدردانی از نیکوکارانی که همواره یاری گر هلال احمر برای کمک به نیازمندان هستند، گفت: از مردم نوع دوست و خیر خواستاریم همچون گذشته ما را در امر کاهش آلام محرومین همیاری کنند.

رضایی افزود: خیران علاوه بر مراجعه به ۱۱ شعبه جمعیت هلال احمر در سطح استان برای اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی، می‌توانند از ظرفیت ۸۰ خانه هلال واقع در روستاهای استان برای کمک به نیازمندان استفاده کنند.

اخبار مرتبط

تداوم ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی در مرز خسروی/ ۱۲۵ هزار بطری آب معدنی توزیع شد

آماده باش پایگاه های امداد و نجات ایلام برای بازگشت زائران

تعداد قربانیان متروپل به ۳۱ نفر رسید / ادامه تلاش برای یافتن مفقودین

0 نظر

ارسال نظر

capcha