رسانه‌ها دنبال امیدآفرینی باشند

رسانه‌ها دنبال امیدآفرینی باشند

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح دوشنبه در مراسم رونمایی از ۱۲ هزار دقیقه برنامه‌سازی مرکز بوشهر ویژه ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: استکبار جهانی از ابزار رسانه برای پیشبرد اهداف خود علیه نظام دینی استفاده می‌کند.

وی با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای القای ناکارآمدی حکومت دینی در جامعه تصریح کرد: رسانه ملی و استانی در عرصه مقابله با جنگ رسانه‌ای نقش مهم و ممتازی دارند که تاکنون خوش درخشیده‌اند.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تقدیر از اطلاع‌رسانی به‌موقع و شفاف رسانه ملی در زمینه‌های مختلف بیان کرد: انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی و امیدآفرینی در جامعه ضروری است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان با اشاره به اینکه صدا و سیما در یک جهاد رسانه‌ای و نبرد نابرابر قرار دارد، خاطرنشان کرد: صدا و سیما در دوره‌های مختلف انقلاب اسلامی نقشی کلیدی، اثرگذار، وحدت‌بخش و ماندگار داشته است.

آیت‌الله حسینی بوشهری افزود: در عرصه مقابله با کرونا نیز شاهد تولید و پخش برنامه‌های خوبی در صدا و سیما در سطح استانی و ملی بودیم که با اعتماد مردم به این رسانه شاهد بهبود وضعیت هستیم.

سیدحسین ناظر مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز در این مراسم اظهار داشت: ۱۲ هزار دقیقه برنامه خبری، رادیویی، تلویزیونی، فضای مجازی و موسیقی ویژه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گستره استانی، ملی و فراملی پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

مرقد اهل‌بیت(ع) محل نزول ملائکه است

امام کاظم(ع) باب الحوائج و گره‌گشای زندگی مردم

ارتباط میان حوزه علمیه قم و الازهر مصر نتایج مفیدی به دنبال دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha