توزیع بسته غذای گرم در سوگواره یاس نبوی

توزیع بسته غذای گرم در سوگواره یاس نبوی

به گزارش سراج24، حجت الاسلام ابراهیم حیدری از توزیع پنج هزار بسته غذای گرم از محل موقوفات، کمک‌های خیرین و متولیان موقوفات در ایام فاطمیه خبر داد و گفت: این بسته‌های غذایی در راستای سوگواره یاس نبوی و طرح شهید سلیمانی تهیه و توزیع شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح سوگواره یاس نبوی اظهار کرد: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) طرح سوگواره یاس نبوی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص مازندران به اجرا درآمد.

وی بیان کرد: در راستای طرح سوگواره یاس نبوی و طرح شهید سلیمانی ۱۲ هزار بسته معیشتی از محل عوائد موقوفات بین نیازمندان استان در حال توزیع است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع ۵ هزار بسته غذای گرم از محل موقوفات، کمک‌های خیرین و متولیان موقوفات در ایام فاطمیه خبر داد و گفت: بسته‌های غذایی با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی در آشپزخانه‌ها تهیه و در نقاط محرم و مراسم‌های عزاداری بین عزاداران توزیع شده است.

حیدری خاطرنشان کرد: اوقاف و امور خیریه مازندران از روز نخست شیوع ویروس کرونا در کنار مردم بوده و اقدام به توزیع بسته‌های کمک مومنانه و بسته‌های بهداشتی کرده است و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

توزیع بیش از ۵۰۰ کپسول اکسیژن در بیمارستان‌های گیلان

۴۸گروه برذبح دام های قربانی در ایام عاشورا و تاسوعا نظارت می کنند

پخت ۷۲ هزار پرس غذای گرم ایام تاسوعا و عاشورا در گیلان

0 نظر

ارسال نظر

capcha