«رویداد ملی طواف» برگزار می‌شود

«رویداد ملی طواف» برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، جلسه توجیهی «رویداد ملی طواف» با حضور حجت‌الاسلام رضا عزت زمانی معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی و حجت‌الاسلام عباس عبداللهی رئیس ستاد طواف برگزار شد.

در این جلسه، ابتدا حجت‌الاسلام عزت زمانی به بیان نکاتی درباره ارتباط معاونت فرهنگی با ادارات کل استانی پرداخت و ارتباط وثیق ستاد معاونت با صف عملیات فرهنگی سازمان در استان‌ها را به‌عنوان دغدغه اصلی معاونت فرهنگی ذکر کرد.

در ادامه حجت‌الاسلام عبداللهی با اشاره به تبیین اهداف برگزاری این رویداد ملی توسط سازمان تبلیغات اسلامی، از رصد و پایش طرح‌ها و اقدامات فرهنگی-اجتماعی سازمان تبلیغات در استان‌ها، ارتقا انگیزشی فعالین برتر فرهنگی-اجتماعی و مجموعه ادارات کل استانی سازمان و حمایت و هدایت از طرح‌ها و اقدامات برتر فرهنگی-اجتماعی ناظر به حل مسائل مهم اجتماعی خبر داد و این فعالیت‌ها را از اهداف اصلی و کلان رویداد ملی طواف، عنوان کرد.

وی همچنین، ساختار دبیرخانه دائمی این رویداد سالانه را تشریح و از حجت‌الاسلام عزت زمانی به خاطر حمایت ویژه از این رویداد ملی قدردانی کرد.

گفتنی است، در ساختار طراحی‌شده برای این رویداد ملی، طرح‌ها و اقدامات فرهنگی-اجتماعی در ۵ محور خانواده، اعتیاد، حاشیه‌نشینی، بیکاری و مفاسد اخلاقی مشخص شد و بعد از پایش در کمیته ارزیابی استان به ریاست مدیرکل استانی، کمیته ارزیابی دبیرخانه رویداد در ستاد طواف و کمیته مرکزی با حضور ریاست سازمان تبلیغات اسلامی و معاون ارزیابی و طرح‌ها و اقدامات برتر نیز مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و بر اساس برنامه زمان‌بندی، منتخبین این رویداد ملی در اسفندماه در همایش اختتامیه با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

صبوری، مدیر اجرایی این رویداد ملی، به تشریح و تبیین دستورالعمل اجرایی این رویداد ملی برای معاونین فرهنگی ادارات استانی پرداخت و فرآیند اجرایی، فرم‌ها و زمان‌بندی برگزاری این رویداد را یادآور شد.

در ادامه برخی معاونین فرهنگی استان‌ها به ارائه نقطه نظرات خود درباره این رویداد ملی پرداختند و ضمن قدردانی از معاونت فرهنگی سازمان بابت برگزاری اولین جلسه سراسری، ابهامات و سوالات خود را در این زمینه مطرح کردند.

اخبار مرتبط

«یاسر احمدوند» معاون فرهنگی وزیر ارشاد شد

شیراز میزبان دو رویداد فرهنگی ملی با موضوع قیام عاشورا

تشریح برنامه ‌های بنیاد شهید در ایام دهه فجر

0 نظر

ارسال نظر

capcha