عرضه کتاب عمویم سلیمانی و مجله کودکانه گام اول در ونزوئلا

عرضه کتاب عمویم سلیمانی و مجله کودکانه گام اول در ونزوئلا

به گزارش سراج24، با حضور شماری از مقامات کشور ونزوئلا و همزمان با برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در این کشور از کتاب عمویم سلیمانی و مجله کودکانه گام اول در ونزوئلا رونمایی شد.

این مراسم که در میدان سیمون بولیوار شهر کاراکاس پایتخت کشور ونزوئلا برگزار شده بود، خانم اریکا فاریاس شهردار کاراکاس و جاکلین فاریا رئیس دولت محلی این کشور و همین طور حجت الله سلطانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور ونزوئلا به ایراد سخنرانی پرداختند.

با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا در این کشور و کاهش تجمعات و ارتباطات اجتماعی این جلسه تحت پروتکل‌های بهداشتی و با رعایت ضوابط برگزار شد و شماری از دانش آموزان ونزوئلایی نیز به صورت نمادین در این مراسم حضور پیدا کرده بودند.

در این مراسم جاکلین فاریا رئیس دولت محلی این کشور ضمن خواندن بخش‌هایی از کتاب عمویم سلمانی که اخیراً به زبان اسپانیایی در کشورهای مختلف آمریکای لاتین منتشر شده است به تشریح ابعاد شخصیتی این سردار پرداخت.

در این مراسم با حضور کودکان و نوجوانان از کتاب عمویم سلیمانی و مجله اسپانیایی گام اول رونمایی شد.

کتاب عمویم سلیمانی به نوشته محمدعلی جابری از آثار منتشره انتشارات کتابک می‌باشد که از سوی انتشارات بین المللی فانوس دریایی به زبان‌های اسپانیایی و فرانسوی منتشر شده است. این کتاب طی دو هفته گذشته سه بار در منطقه آمریکای لاتین به چاپ رسیده است و تا کنون در کشورهای کلمبیا، اکوادور و ونزوئلا عرضه گردیده است.

همچنین مجله کودکانه اسپانیایی زبان گام نخست هم که از آثار انتشارات بین المللی فانوس دریایی می‌باشد برای نخستین بار در کشور ونزوئلا عرضه گردید و در کشورهای دیگر آمریکای لاتین نیز به صورت دیجیتالی و مکتوب عرضه می‌گردد. این نشریه هر سه ماه یک بار برای کودکان اسپانیایی زبان منطقه آمریکای لاتین منتشرخواهد شد.

اخبار مرتبط

حمله تروریستی به یک پالایشگاه در ونزوئلا

مشارکت کماندوهای اسرائیلی در کودتای ناکام علیه مادورو

0 نظر

ارسال نظر

capcha