اهدای چادر به بانوان به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س)

اهدای چادر به بانوان به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س)

به گزارش سراج24، مهری مکاری از برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) و توزیع چادر به بانوان زیرپوشش بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها نمایندگی همدان خبر داد و اظهار کرد: با کمک خیرین این اقدام فرهنگی در راستای حفظ ارزش حجاب برگزار شد.

وی به توزیع غذای نذری همراه با این چادرها به مددجویان در مراسم سوگواری حضرت زهرا(س) اشاره کرد و گفت: ۲۰۰ بسته موادذغذایی شامل برنج، ماکارونی، عدس، روغن و رب در افتتاحیه شعبه خیریه آبشار عاطفه‌ها در تویسرکان توزیع شد.

مدیر امور شعب بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در همدان با اشاره به توزیع ۵۵ پرس غذای نذری به مناسبت ایام فاطمیه در شعبه نایب احمد خاطرنشان کرد: هر پنجشنبه نیکوکاران میوه، نان و مرغ به مددجویان اهدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه اخیرا خیری ۶ جفت کفش به مددجویان اهدا کرد افزود: تهیه دارو، پرداخت هزینه عمل جراحی و هزینه تعمیر بخاری، برگزار جشن تولد کودکان، توزیع لوازم خانگی، اهدا چندین سری لباس گرم، توزیع روزانه ۲۵۰ عدد نان، ساخت و ساز منزل مددجو، اهدا گوشی به دانش‌آموزان از جمله اقدامات بوده که اخیرا برای مهرجویان انجام شده است.

مکاری به آدرس بلوار خواجه رشید، نرسیده به چهارراه شریعتی،کوچه تقوی،کوچه شهید قشمی و شماره تماس ۳۸۳۲۱۱۹۲ برای ارتباط خیرین در کمک‌های بیشتر به نیازمندان اشاره کرد.

اخبار مرتبط

ورود کرمانشاهیان به جلسه کنکور با چادر ممنوع!

بزرگترین کارخانه تولید چادر مشکی در قم احداث می‌شود

ارسال 200 تخته چادر امدادی به سی سخت توسط هلال احمر اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha