توزیع ۱۰۰ هزار وعده غذای نذری در حاشیه شهر مشهد

توزیع ۱۰۰ هزار وعده غذای نذری در حاشیه شهر مشهد

به گزارش سراج24 و به نقل از آستان‌ نیوز، محمد توکلی اظهارکرد: با عنایت حضرت امام رضا(ع) و تلاش و همت خادمان مخلص این امام رئوف در موکب امام رضا(ع)، به صورت روزانه بیش از ۱۰ هزار وعده غذای گرم متبرک طبخ طبق برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های صورت‌گرفته، در دهه فاطمیه میان محرومان حاشیه شهر مشهد مقدس توزیع می‌شود.

معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی با اشاره به اینکه موکب امام رضا(ع) بیش از ۴۰۰ خادم افتخاری دارد که از این میان، ۲۰۰ نفر آشپز و کمک‌آشپز هستند، افزود: خادمان امام رضا(ع) در این ده روز با شیفت‌بندی دوازده‌ساعته یا بیست‌وچهارساعته برای آماده‌سازی غذای گرم ویژه محرومان خدمت می‌کنند.

وی به نحوه‌ توزیع غذای متبرک رضوی میان محرومان و نیازمندان حاشیه شهر مشهد اشاره کرد و ادامه داد: بر حسب برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته طی یک ماه گذشته، مناطق محروم و افراد نیازمند برای دریافت غذای نذری این ایام شناسایی شده‌اند.

توکلی تصریح کرد: طبخ و توزیع غذای متبرک رضوی ویژه محرومان حاشیه شهر مشهد از ۱۸ دی‌ماه هم‌زمان با آغاز دهه فاطمیه شروع شده است و به مدت ده روز تا ۲۹ دی ادامه دارد و یش‌بینی می‌شود در این مدت بیش از ۱۰۰ هزار وعده غذا میان نیازمندان حاشیه شهر مشهد توزیع شود.

اخبار مرتبط

نقش رسانه‌ها در گسترش فرهنگ رضوی کلیدی است

آستان قدس رضوی باید در فضای مجازی جریان‌ساز باشد

ثبت نام حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مشهد تا ۲۰ مرداد ادامه دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha