راه اقتدار ایران اسلامی با شهادت فخری زاده‌ها تداوم می‌یابد

راه اقتدار ایران اسلامی با شهادت فخری زاده‌ها تداوم می‌یابد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید ضیا الدین آقاجان زاده در یادواره مجازی شهدای والامقام شهرستان محمودآباد با بیان اینکه راه عزت و افتخار ایران اسلامی با شهادت شهیدان همچون فخری زاده تمام نمی‌شود بلکه با قوت ادامه می‌یابد، گفت: همکاران شهید فخری زاده با قوت و محکم ایستاده‌اند و راه این شهید را ادامه می‌دهند.

وی با بیان اینکه ایران در به اقتدار بازدارنده‌ای رسیده که دشمن اجاره تعرض را به خود نمی‌دهد، افزود: فرزندان ملت در وزارت دفاع در این اقتدار بازدارنده نقش اساسی دارند.

وی با اشاره به عزت، شرف و استقلال و ناموس ما مرهون خون شهیدان است، تاکید کرد نباید آرمان‌های شهیدان را فراموش کنیم زیرا با رشادت‌های جوانان اجازه ندادیم یک وجب از خاک میهن اسلامی به تصرف دشمن درآید.

حجت الاسلام آقاجان زاده یادآور شد: امروز اقتدار دفاعی به جایی رسید که نه تها دشمن فکر تعرض را نمی‌کند بلکه امت‌های اسلامی نظیر یمن، عراق لبنان و غیره ایران را الگوی خود قرار دادند.

مسئول نمایندگی ولایت فقیه در وزارت دفاع با بیان اینکه دشمنان که امروز واهمه دارند سلاح‌های مان را برای دفاع سایر کشورها ارسال کند، یاد و خاطره شهیدان سلیمانی و فخری زاده را گرامی داشت، گفت: بیش از ۳۰ سال با دانشمند فخری زاده آشنایی داشتم و این شخصیت والامقام اهل تعبد و نمازشب و دارای شخصیت عرفانی بوده است.

حجت الاسلام آقاجان پور با عنوان اینکه پیام شهیدان ما استقامت و ایستادگی است نه وادادگی و تسلیم، تصریح کرد امیدواریم با برگزاری یادواره شهیدان، راه شهیدان که همان ایستادکی و مقاومت است را ادامه دهیم.

نماینده ولی فقیه در وزارت دفاع با اظهار اینکه هفت روز قبل از شهادت دانشمند هسته‌ای شهید فخری زاده در سامان پژوهش و فناوری در خدمت وی برای بازدید بودم، گفت: با شهادت شهید فخری زاده راه عزت تمام نمی‌شود زیرا دانشمندان و همکاران شهید فخری زاده محکم ایستاده‌اند وهفته قبل یکی از مدیران انقلابی به عنوان مسئول این سازمان انتخاب شده و بودجه پژوهش و فناوری نیز چند برابر شده است.

اخبار مرتبط

امانت‌داری آرای مردم مؤلفه مهم نظارت بر انتخابات است

کمک های مردمی برای زلزله زدگان سی سخت در مازندران جمع آوری می شود

خون شهدا زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) است

0 نظر

ارسال نظر

capcha